PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yavrularda Gelişim Sorunumu Var ?

episodetwo
08-08-2009, 04:48 PM
3 ağustos gecesi lunam doğum yaptı 6 tane yavru doğurdu 1 tane ölü doğdu şuan 5 tane var 5 günlük yavrular ve yavrulardan bazıları diğerine göre biraz küçük 2 tanesi sırtı siyahlaştı ama diğerleri siyahlaşmadı anneye her sabah haşlanmış yumurta veriyorum iyi besliyorum . ama benim merak ettiğim yavrular neden biri büyük biri ondan biraz daha küçük ?

Hamster_fun
08-08-2009, 05:12 PM
Bu gayet normal değil mi? Sonuçta bunlar fabrikadan çıkmıyor aynı boyut olsun. Tamamen beslenme ile ilgilidir. Biri annesinden tam faydalanmışken diğeri biraz daha az besin almıştır. Bizimkilerin 2 si kardeş, anne-babalarınında bembeyaz olmalarına rağmen biri beyaz diğeri turuncu-beyaz oldu. Senin yavrular normal bence. Sıkıntıya gerek yok.

episodetwo
08-08-2009, 05:41 PM
geceleri yavruları düşünmekten uykum kaçıyo

hamsteradmin
08-08-2009, 06:56 PM
Yavrulardan bazıları fazla emme şansı bulamıyorsa küçük kalabiliyor ama kuru yem yemeye başladıklarında bu ara çabucak kapanır merak etme :)

Her şeyi kafana takmana gerek yok, bu mucizeyi gerçekleştiren Allah, gerisini de halleder, sen elinden geleni yapıyorsun, problem yok.

toLqa
08-09-2009, 03:38 AM
Ne kdrda Güzel Söylemişsin "bu mucizeyi gerçekleştiren Allah, gerisini de halleder" :)