PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hamster topu

erencon
10-02-2011, 04:06 PM
merhaba arkadaslar ben bi hamster topu almayı dusunuyorum ewın icinde rahatca gezsın dıe we guvenlı olsun dıe sonucta bi terligin icine girip sorun cıkarabilir :) ancak sole bi sıkıntım war bu topun içindeyken tuvaletını yaparsa nolur???cişini yapsa mesela direk halıya dokulurse annem once çiko yu sonr da benı oldurur sanırım ne yapmam lazım rahat ettirmek için arada balkonasalıyorum ama artık kıs geliyo balkona hayatta cıkaramam...

Karbeyaz
10-02-2011, 07:38 PM
O zaman çıkaramazsın, çünkü işediğinde deliklerden halıya geçer, bu arada internette okumuştum, hamster topu hamsteri strese sokarmış..

erencon
10-02-2011, 07:40 PM
o zaman gozetımım de balkonda gezmesı daha mantıklı artık hava sogudugunda da yıne gozetımım de banyo da filan gezdırırım..zaten kucucuk topun ıcıne koup gezdırmek sacma mantıklı olarak dusundugumuz de :) ilgin için sagol karbeyaz :)

Karbeyaz
10-02-2011, 08:16 PM
önemli değil ,

-ErgünCan-
10-04-2011, 05:43 PM
Strese sokabilir .Ancak sokmayadabilir .Strese giren hayvan zaten direk topu kemirmeye başlar .En başta , gözlemlerimden yola çıkarak söylüyorum , kokusunu bırakmak için işiyor .Sık sık yerlerden küçük küçük katı dışkısını toplamışımdır .Ancak , enerjisini atması , evi keşfetmesi onun açısından iyi birşey .