PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kafes yeterli mi

erencon
02.10.11, 03:42 PM
merhaba arkadaslar benim birtane gonzalesım war yaklasık 8 aylık kafesinin kucuk geldigini dusunuyorum...26 cm genişliginde 20 cm eninde 25 cm yukseklıgınde klasık iki katlı ustte yuvası altta kosu carkı yemlıgı we sulugu olan metal bi kafes...kosu carkının capı da 11 cm we bana gore kucuk geliyor ole hissedıyorum cunku genelde kafesın demirlerine tırmanıyor kosu carkında kosmayı neredeysse tamamen bıraktı acaba daha buyuk bi kafes alsam bu degişir mi rahat eder mi acaba weya neden bole yapıo bi fikriniz war mı?bır sure carkında sorun wardı yanı yıkadıgım icin ws zor donuyordu ondan sonra bırakmıs olabilir mi simdide saglam ama zor donuyor diye dusunup kosmuyo olabilir mi acaba?simdiden yardımlarınız için cok tesekkur ederim :)

wall-e
02.10.11, 04:22 PM
keşke resim olsaydı..

erencon
02.10.11, 06:57 PM
kafes bunun aynısı arkadaslar :

[Only Registered Users Can See Links]

wall-e
02.10.11, 07:38 PM
hmm evet küçük gibi geldi bana da :/ kuş kafesini andırdı :D

Karbeyaz
02.10.11, 07:38 PM
kesinlikle çok küçük

erencon
02.10.11, 07:42 PM
benim lıse bitti de lise de de kırıkkale de fen lisesindedım we kırıkkalede bulabildigim sadece bu wardı daha buyugunu bulamadım suan kırsehirdeyim buyuklerı war gerekırse ınternetten de alma olanagım war rahat etsın de gerısı onemlı degıl acıkcası :) pekı buyuk bi kafese aldıgımda huysuzlanır mı enı oldugu için ya da yalnız hısseder mı kendını :)

Karbeyaz
02.10.11, 08:16 PM
yok niye hissetsin :) Suriyeyse suriyeler yanlız kalmayı sever, gonzalesse 1 tane eş alırsın yanına

erencon
03.10.11, 12:00 PM
gonzales ewet ama yanına bi dişi alsam da o zaman yawruların onune gecemem sanırım :) ailem bitaneisne zor alıstıkı ikincisi we yawrulara alışır mı sanmıroum :)

26mert26
03.10.11, 08:38 PM
suriyeyse tek gonzalesse 2 tane alabilir ama yinede tek hamsterlik ideal bir kafes olabilir

apsolite
03.10.11, 11:54 PM
BELKI SEN UYURKEN BINIYORDUR ÇARKINA SONUÇTA BU HAYVANLAR GECE AKTIF OLAN HAYVANLAR GORMUYOR OLABILIRSIN...Mesela benımkı gece çarkta öyle bır kaptırıyorkı kendını uykundan uyanıyorum :))

erencon
04.10.11, 03:05 PM
gnzales mert benm kı ama sımdılık almıcam bitane daha cesaret edemedim acıkcası :) apsolite gece 3 4 e kadar oturdugum beraber oldugumuz icin ne aptıgını hep biliyorum :) ama sımdı kosmaya basladı duzeldı carkı cunku dedigim gibi zor dondugu için kosmuomus bende yenıden yapmak gibi bişi yaptım sımdı rahat rahat kosuyor :) kafeside guzel bisey bulamadım kendım yapmaya calısacagım artık bakalım nasıl bişey olcak :)

erencon
04.10.11, 03:49 PM
[Only Registered Users Can See Links]

arkadaslar bu kafesı alsam arada kı bolmeyı kaldırıp kullanabilr miyim ıcıne yıne carkını ewını ws koyarak ne dersiniz

-ErgünCan-
04.10.11, 05:35 PM
Kafes hamster kafesi değil .Tabanın düz olması lazım .Telleri uygun değil .

erencon
04.10.11, 11:17 PM
alttakı telleride kaldırabilirim ergün...ama kendim bu buyuk saklama kaplarından alsam daha guzel daha mantıklı we daha buyuk bi kafes daha dogrusu oyun alanı yapabilirim sanırım...