PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bilmiyorum!

Tantar
10.09.11, 05:50 PM
Merhaba arkadaşlar, benim erkek hamsterim var adı tantar. 1 buçuk yıllık ve gonzales. Biz Tantarın yanına dişi almak istiyoruz. :confused: ancak korkuyoruz çünkü Birbirlerini sevmezler veya sürekli kavga ederler diye. Ama gonzaleslerin toplu halde yaşayabildiklerini biliyorum.. Ben almak istiyorum, ailemde almak istiyor ama emin değiliz. Hem buda benim ilk hamsterim. Siz tecrübe sahibisiniz. O yüzden size sordum. Yardım edebilirmisiniz?

apsolite
10.09.11, 06:54 PM
Evet benımde bıldığım arastırmalardan edındığım bılgıler GONZALES ler toplu yaşayabılıyor... Sanırım ısın tamamen şansa kalmıs...
aslında patshoptan alacaksan bastan konusmalısın bu durumu onada açıklamalısın anlaşamazlarsa verip baska bır gonzales deneyebılırmıyız dıye ;) belkı anlayışlı bırıdır...

mumble
10.09.11, 07:01 PM
Genelde sorun olmaz ama anlaşamayabilirler bir de yavru için almayı düşünüyorsanız şu an baktığınız gonzalesiniz üreme yaşını çoktan geçmiş bilginiz olsun.

Tantar
11.09.11, 12:46 PM
Hımmm... Yanyana koyunca Tantar onun poposunun peşinden koşmaya başladı :D sonra kız rahatsız oldu. dövüşmeye başladılar annem ayırdı. bugün gidip Mantara kafes alacağız. yavaş yavaş alıştıracağız.

karaca40
11.09.11, 01:29 PM
Dostum kafes lama bence bak adamlar 10 numara kafes yapmıs bence snde yapmalısın, ben de 2. kafesi öle yapıcam ama tırmanma yerinide yapman gerek :D

[Only Registered Users Can See Links]

edanur149
19.11.11, 02:04 PM
merhaba bu siteye yeni üye oldum ve 2 tane gonzelesim var.biri dişi diyeri erkek.dişinin adı cicime diyeride romeo.dişinin hamile olduğunu düşünüorum çünkü evlerine talaş topluyorlardı ve evi yemeklerle doluydu.herhangi bir şişilik göremedim.kavgada ediyorlar ve uyanık oldklarını hiç görmedim.arada öldüklerini sanıp kafesi salııyorum ama hayla yaşıolar.memleri daha belirgenleşmemiş.sizce cimcimem hamilemi...???