PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Boru projesi

karaca40
09-08-2011, 07:41 PM
[Only Registered Users Can See Links]

Ayrıca arkdaslar boru sorunana da çözüm buldum resimdeki gibi stres yayaları(1-2lira)İstediğimiz kadar uzatırız ve etrafını streç film(hani su annelerimizin falan bişeylerin ustune kapatmak içn kullandıpı -bilyosunuzdur hepınız)ile etrafını ceviriyoruz ve istediğmiz gibi bükebilir uzatabilir kısaltabiliriz hem içini görür hemde hamsterimizin içinde zorlanmadan yürebileceği birşeydir ben çok başarılı buldum aklıma daha bugn geldi ama ben ce süper

ernn
09-08-2011, 07:44 PM
bende aynısı var ama sert zemin olmadığı için eğilio :D
hamsterin üstüne bastıkca yere kadar iner :D

MuRDeRWoLF
09-08-2011, 07:45 PM
olabilir ama ona kavis verebilmen için dışarıdan bir telle falan tutturman lazım yoksa kayar gider :D

samil40
09-08-2011, 07:48 PM

Ayrıca arkdaslar boru sorunana da çözüm buldum resimdeki gibi stres yayaları(1-2lira)İstediğimiz kadar uzatırız ve etrafını streç film(hani su annelerimizin falan bişeylerin ustune kapatmak içn kullandıpı -bilyosunuzdur hepınız)ile etrafını ceviriyoruz ve istediğmiz gibi bükebilir uzatabilir kısaltabiliriz hem içini görür hemde hamsterimizin içinde zorlanmadan yürebileceği birşeydir ben çok başarılı buldum aklıma daha bugn geldi ama ben ce süper

barış o olmaz ki kayar düzen tutmaz:):):)

ernn
09-08-2011, 07:50 PM

istersen ben yapıyım sonucu size söylerim :D

karaca40
09-08-2011, 07:56 PM
ben strec film tutat die düşündüm ama olmadı
tel ile tuttrmak gerek eminim güzel olucak :D

karaca40
09-08-2011, 08:00 PM
istersen ben yapıyım sonucu size söylerim :D

yaparsak güzel olur çünkü küçücük bir boru parçasına dünyanın parasını istyorlar

ernn
09-08-2011, 08:08 PM
gece 12 gibi yaparım resmini falanda koyarım :D

karaca40
09-08-2011, 08:13 PM
Bende o saatlere doru koyarım bnmki boruları alltan gecicek oyüzden anlattğım gibi oluyor... Ama senınkınıde merak edyorum

ernn
09-08-2011, 08:15 PM
vallah benim kafesimde zaten boru var ama artık biryerlere sığdırcam :D

karaca40
09-08-2011, 08:16 PM
fazla mal göz cıkartmaz :D

cal_cag
09-09-2011, 01:54 AM
hamsterin tırnakları büyük ihtimal streç flmi yırtar ve yırtılmasa ble rahat edemez yapışan yüzey yüzünden bnm düşüncem tbi bu