PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cinsiyetini nasıl anlıycam?

ernn
03.09.11, 07:07 PM
hamsterim olimpi gonzales olduğu için elime pek alamıyorum :(
cinsiyetini öğrenmek için ne yapmam lazım :confused:
bir resim var ama bence pek belli olmuyor sanırım :D

karaca40
03.09.11, 07:16 PM
dişi gibi ama resım kotu anlasılmıor

ernn
03.09.11, 07:17 PM
yerinde durmuyor ki zıpır :D

karaca40
03.09.11, 07:26 PM
sevdığı yıyıcek ver kase tırmndır.ıı resm cek

ernn
05.09.11, 09:31 PM
1-2 resim daha cinsiyeti ne anlayabilirseniz teşekkür ederim :D
türü gonzales buarada :)

MuRDeRWoLF
05.09.11, 09:48 PM
kardeşim hayırlı olsun dişi :D çünkü erkek hamsterlar (örneğin benim hamişim :D) sıcak günlerde vücut ısısından zarar görmemesi için yumurtalıklarını dışarı çıkartır ve kolaylıkla anlaşılır ama senin hamsterinde yumurtalıkları görülemediği için dişidir.

MuRDeRWoLF
05.09.11, 09:49 PM
tabii sıcak günlerde dedim çünkü bu resmi sanırım bu aralar çektin hava da hayli sıcak :D

ernn
05.09.11, 09:50 PM
az önce çektim :D bir kızım oldu :D artık kızım diye severim :D

MuRDeRWoLF
06.09.11, 12:31 AM
:D:D inanırmısın ben de hamsterimi dişi zannediyordum ilk aldığımda :D:D

Merlas
06.09.11, 01:01 AM
Ne kadar oldu doğalı? Çünkü erkeklerde de yumurtalıklar hemen belli olmaz.

Bana da bu hamster erkek gibi geldi. Çünkü dişi olunca hemen anlaşılıyor. Cinsel organ ile anüs birbirine çok yakın oluyor. Neredeyse dip dibe. Resimler net olmadığı için burdan kestiremiyoruz. Ama siz bakın eğer arada en ufak bir açıklık var ise bir erkeğe sahipsiniz.

MuRDeRWoLF
06.09.11, 11:41 AM
Ne kadar oldu doğalı? Çünkü erkeklerde de yumurtalıklar hemen belli olmaz.

Bana da bu hamster erkek gibi geldi. Çünkü dişi olunca hemen anlaşılıyor. Cinsel organ ile anüs birbirine çok yakın oluyor. Neredeyse dip dibe. Resimler net olmadığı için burdan kestiremiyoruz. Ama siz bakın eğer arada en ufak bir açıklık var ise bir erkeğe sahipsiniz.

benim hasterim 3-4 haftalıkken gözükmeye başlamıştı.

depdelim95
06.09.11, 11:44 AM
Dişi bu :)

msty96
06.09.11, 03:28 PM
Benim 25 Günlük Gonzalesler var 2 tanesinin altnda Testis Gibi Afedersiniz popo gibi gözüküor :D Erkek Sanırım Dimi ?

MuRDeRWoLF
06.09.11, 03:54 PM
Benim 25 Günlük Gonzalesler var 2 tanesinin altnda Testis Gibi Afedersiniz popo gibi gözüküor :D Erkek Sanırım Dimi ?

evet erkek :)

ernn
06.09.11, 06:07 PM
aklım çok karıştı :D herkes farklı şey söylüyor :D hamsterim bana geleli 2 hafta oldu zaten annesinin yanındada 1ay falan kalmıştır (hediye gelidiği için pe shoba sormadım) :D
elimede daha pek alışmadı onu tutmaya çalışınca korkuyor ve irkeliyor :( ama elimde vakit geçirmeyi seviyor :D

cevap veren arkadaşlara teşekkürler :)

depdelim95
06.09.11, 06:20 PM
aklım çok karıştı :D herkes farklı şey söylüyor :D hamsterim bana geleli 2 hafta oldu zaten annesinin yanındada 1ay falan kalmıştır (hediye gelidiği için pe shoba sormadım) :D
elimede daha pek alışmadı onu tutmaya çalışınca korkuyor ve irkeliyor :( ama elimde vakit geçirmeyi seviyor :D

cevap veren arkadaşlara teşekkürler :)

Ben birde şunu biliyorum dişiler huysuz olur diye biliyormusun ? 4 günde bir hele o gün gelince ele gelemz sevdirmez diye ama hayvandan hayvana değişir koşmayan gonzalesler bile var :D Mesela benim pepe 2 saatte 5000+ 4. saatte 17,500 kere topu çevirmişti ki bir gonzales için bile fazla :D