PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ne yapmalıyım

mert_kral
08-14-2011, 03:29 AM
benım dun gece hamsterım geldı kafesıne koydum kokladı ettı alıstı sabaha kadar carkta dondu uyutmadı sabah baktıgımda 70 bın tur atmıs sayacı oyle gosterıo okadar hareketlıkı sabah elımı ıstırmaya kalktı yem verırken neyse sorun su bu cok huysuz bana alısırmı ve asıl soru gece yem kabında yem verdım 5 dkda sıldı supurdu hadı actır dedım sabah yıne verdım yne yedı bıtırdı bu normalmı?

DişisLy
08-14-2011, 03:39 AM
benım dun gece hamsterım geldı kafesıne koydum kokladı ettı alıstı sabaha kadar carkta dondu uyutmadı sabah baktıgımda 70 bın tur atmıs sayacı oyle gosterıo okadar hareketlıkı sabah elımı ıstırmaya kalktı yem verırken neyse sorun su bu cok huysuz bana alısırmı ve asıl soru gece yem kabında yem verdım 5 dkda sıldı supurdu hadı actır dedım sabah yıne verdım yne yedı bıtırdı bu normalmı?

70,000 tur atması normal sanırım. Eğer Campbell'sa tabiki. Hareketli olmasıda doğal. Çok yemek yemesi şu nedenden olabilir ; Petshop'ta 1 kap mamayı 10 - 15 hamster birden yiyor. Karınları doymuyor. Ölmeyecek kadar yiyorlar. Eve geldiğinde yemi bol bulunca bol bol yemek istemiştir. :)

mert_kral
08-14-2011, 03:43 AM
ama petshopta degıldıkı arkadasın evındeydı ben ogrendım daha dogrusu sırrı cozdum samanların arasına gızlemıs demın gordum :D

mert_kral
08-14-2011, 03:44 AM
bu kafeste hıc donmuyo sanırsam ufak geldı

DişisLy
08-14-2011, 03:47 AM
ama petshopta degıldıkı arkadasın evındeydı ben ogrendım daha dogrusu sırrı cozdum samanların arasına gızlemıs demın gordum :D

Hmm evet. Bol yemek buldukları zaman keselerine doldurup müsait bir yere bırakıyorlar. Kafes temizliğinde o yiyecekleri atmayı unutmayın. Yoksa orada çürüyüp kokuşurlar. :)

mert_kral
08-14-2011, 03:58 AM
tamam saol:)

cal_cag
08-15-2011, 08:06 AM
ısırmaya çalışması da büyük ihtimal alışmamaış olmasındandır alışınca kendisi gelir zten elne ;)

mert_kral
08-15-2011, 01:07 PM
tamam saol:=)