PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çöl hamsteri diye bişey varmı ?

mert_kral
14.08.11, 03:22 AM
arkadaslar benım hamsterım geldı aldıgım arkadas col hamsterı falan dedı bole bısey varmı

DişisLy
14.08.11, 03:25 AM
Hamsterlar zaten çöl hayvanları... Ama ayrıca Çöl Hamsterı diye bir cins duymadım. Olduğunuda düşünmüyorum...

mert_kral
14.08.11, 03:28 AM
Peki ben bunu gonzeles dıye dusunuom cok yaramaz ve ısırıkcı sence bır surıye hamsterıyla degıstırıym mı

DişisLy
14.08.11, 03:35 AM
Peki ben bunu gonzeles dıye dusunuom cok yaramaz ve ısırıkcı sence bır surıye hamsterıyla degıstırıym mı

Alacağınız Suriye Hamsterı'nında agresif olmayacağının garantisi yok. Petshopta ne şartlar altında kalıyorlar küçücük hayvanlar. Eldivenlerle zorla yakalanıyorlar. Kafa derilerini geriye asılıyorlar, cinsiyetini öğrenirken rahat dursun diye. Bunca şey sonucunda bir çok hamster agresif oluyor zaten. O sizin bileceğiniz iş. Hamsterınızı evladınız gibi düşünün. ( Ben aldığım her dostumu böyle düşünürüm. ) Ve bir ebeveyn evladından vazgeçmez... Yinede siz bilirsiniz.

Sevgiyle, ilgiyle ve zamanla atlatılabilir bence bu durum. Size güvendiğinde...

mert_kral
14.08.11, 03:41 AM
ANLADIM ZAMANA BIRAKMALI O ZAMAN BEN BUGUN ONA DAHA BUYUK bır kafes aldım bı ıkı gun alıssın dun gece uyutmadı kafestekı top cok buyuktu ses cıkıodu suan yenı kafesınde saklandı cıt cıkmıo:=)

DişisLy
14.08.11, 03:46 AM
ANLADIM ZAMANA BIRAKMALI O ZAMAN BEN BUGUN ONA DAHA BUYUK bır kafes aldım bı ıkı gun alıssın dun gece uyutmadı kafestekı top cok buyuktu ses cıkıodu suan yenı kafesınde saklandı cıt cıkmıo:=)

:) Ben kafesindeki çarkını yağlamıştım. Ses çıkmasın diye. Gece uyuyamıyorduk yoksa sesten. Bunlarda malum gece aktif olan canlılar. :)

mert_kral
14.08.11, 03:58 AM
nabalım annemı bıle dıze getırdı candan asagı atarım eve sokturmam dıyen kadın sımdı benden cok sevıo gulu seven dıkenıne katlanır :)