PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yavrumun gözleri açıldı

AsCoRbAt
08-06-2011, 11:38 PM
bu gün fark ettim ki hamsterimin yavrusunun gözleri açılmış sürekli ortalıkta geziyor :) kafesi temzilememi önerir misiniz yok sa yavrunun katı yem yemesini bekliyim mi ?

alfarap
08-06-2011, 11:48 PM
bence katı yem yemesini bekle yoksa yavrunu kaybedebilirsin

-ErgünCan-
08-07-2011, 01:34 AM
Katı yem yemesini bekleyeceksin .Bu da yavrunun 2-2.5 haftalık olduğu zamana denk geliyor.

AsCoRbAt
08-07-2011, 01:36 AM
2 hafta oldu beklemedeyim çok şirin bir şey 3 hafta ya yaklaşsın alıp biraz elimde gezdircem

-ErgünCan-
08-07-2011, 01:42 AM
Nerede oturuyorsunuz ? Sizden bir yavru almak çok isterim. Suriyeler değil mi ?

AsCoRbAt
08-07-2011, 01:54 PM
bir tane yavrum var ve cüce rus hamsteri 2. si olsa seve seve verirdim ama malesef eger bir yerde yavru suriye görürsem sizi bilgilendiririm

elifarslan
10-13-2011, 04:11 AM
Arkadaşlar ayın 28 inde (28.09.2011) 11 adet yavru hamsterım oldu, baba beyaz anne gri renkteydi. Şu an 3'ü siyah kalan 8'i beyaz gibi görünüyor. Siyah olanlar büyüdükçe renkleri açılır anneleri gibi grileşirler diye düşünüyorum. Acayip tatlılar. 15 günü geçti ve ben artık onları elime almak istiyorum. Sizce yeni doğmuş hamsterları ne zaman elimize alabiliriz. Ben annelerinden ayırmakta istemiyorum. Anneleri yavrularına çok iyi bakıyor, ben de annelerine çok iyi bakıyorum tabii ki, hepsi çok sağlıklı, kızımla aramızda çok iyidir. Ama yinede kokumu yabancılayıp yavrulara zarar verir mi diye endişe ettiğimden yavrulara hiç dokunmadım. Çok güzel bir his inanın, yavrular taze ve kuru yiyecekler yemeye de başladılar. Casper'ımın memeleri acımasın yara olmasın diye sürekli onları da besliyorum. Canım kızım 11 evladına da gözü gibi bakıyor valla. İnsan oğluna örnek bence...