PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hamsterim Hamile mi?

PoMaK
30.07.11, 02:25 PM
bundan 5 gün önce çiftleştirdik hamsterları şimdi dişi hamsterim çok uyuyo sadece akşam 20:00 22:00 arası uyanık kalıyo karnı şişmeye başladı bi yere işemiş heralde koyu renk bişi çok fena koku yaratmış kafese hamile olabilir mi?
1 parça salatalık,havuç verdim yemedi neden yemiyo olabilr?

depdelim95
30.07.11, 02:35 PM
Çiftleştirdiğinizden eminseniz büyük ihtimalle hamiledir çünkü hamsterler yaz aylarında çiftleşmenin doruğuna varırlar.verimli çiftleşmeler bu dönemde olur.yemek konusunda ise yemeği sadece kafesine bırakın doğum öncesi eilinize almayın vede hamsterınızı güvende hissettirin vede protein desteği olarak haftada 2 kere yumurta 2 kerede yağsız yoğurt ve peynir ek olarak haşlanmış tavuk verin.

PoMaK
30.07.11, 02:48 PM
Teşekkürler bugün haşlanmış yumurta vercem inş yer.Doğurduğunda yavrular sütten ne zaman kesiliyo?

.Mıt.
31.07.11, 01:34 PM
PoMaK,yavrularımız aynı anda doğcak :)

edanur149
19.11.11, 02:05 PM
merhaba bu siteye yeni üye oldum ve 2 tane gonzelesim var.biri dişi diyeri erkek.dişinin adı cicime diyeride romeo.dişinin hamile olduğunu düşünüorum çünkü evlerine talaş topluyorlardı ve evi yemeklerle doluydu.herhangi bir şişilik göremedim.kavgada ediyorlar.çok uyuyorlar.sizce cimcimem hamile???