PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hamster (kafesi ile beraber) [İstanbul] Sahip buldu

İsmail
02.08.09, 06:16 PM
Merhaba... Bir arkadaşım benim hamsterlar ile anlattığım şeyleri dinleyince heves etti bir hamster almaya karar verdi... Kendisi daha önce hiç hayvan beslememiş biriydi... Aldığımız hamster 2 haftalık miniminnacık bembeyaz bir syriandı... yalnız kendisi çok ürkek, sahibi olan arkadaşım ondan ürkek, elini kafesin içine sokunca ordan oraya zıplıyordu ve bu arkadaşımı da ürküttü... bikaç defa eldiven giyip elinden yem yedirdi ama elini en az 10-15 dk tutması gerekiyordu kafesin içinde... gelgelelim bu tatli hayvan kendine bir düzen kurdu 3 hafta süre zarfında ama arkadaşm hayvanı petshop'a geri vermeyi düşünüyor... Benim daha 1ay 1 haftalık olan bu güzel yavrunun pis, kokan, diğer hamsterların birbiriyle kavga edip yaraladıkları bir kafese dönmesine gönlüm el vermiyor... çünkü 3 haftadır tek başına temiz bir yuvada çarkını dönüyor, yemeklerini saklıyor, gündüz uyuyup gece kalkıp yaşıyordu... Çevremizde birkaç kişi aradık hayvanı verebileceğimiz ama bulamadık... Son çare olarak burayı düşündüm... Hamster'ı kafesi ile beraber 70tl'ye almıştık... Şimdilik burdan bir fiyat vermeyi uygun bulmuyorum, çünkü derdimiz para değil... Ona bakabilecek uygun biri olsun da para sonra gelir... İlgilenen olursa konuşuruz... Kendisi tıpkı Little Stuart filmindeki karaktere benziyor... Ve ben ilk defa böyle bembeyaz bir Syrian gördüm... Büyüyünce ne kadar güzel olabileceğini tahmin edebiliyorum ve bunu görmek istiyorum... Umarım petshop'a vermek zorunda kalmayız... İlgilenecek arkadaşların İstanbul'dan olması tercihimiz... Saygılar

hamsteradmin
02.08.09, 06:24 PM
Fotoğrafını koyabilirseniz ilgilenenler çıkacaktır. Bir de iletişim için adres verebilirsin. Yavrunun gözleri kırmızı mı onu da ben merak ettim :)

İsmail
03.08.09, 12:15 AM
Fotoğrafını koyabilirseniz ilgilenenler çıkacaktır. Bir de iletişim için adres verebilirsin. Yavrunun gözleri kırmızı mı onu da ben merak ettim :)

Yavrunun gözleri simsiyah :) Resmini çekeyim koyucam inş...

hamsteradmin
03.08.09, 01:13 AM
Merak ettim minişi :)

İsmail
05.08.09, 10:39 PM
hamster admin, hamster'a sahip bulundu, konuyu kitleyebilirsin

hamsteradmin
06.08.09, 02:08 AM
Tamamdır .