PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hamster Kafesi ve Hamster + Talaş

Integra
08-02-2009, 04:57 PM
Linkdeki adresde gerekli açıklamayı yaptım arkadaşlar inceleyebilirsiniz,iyi günler :)

Admin tarafından bu mesaja müdahale edilmiştir. Herhangi bir sitenin linkini vermemeniz rica olunur. Gerekli bilgileri kendiniz eklerseniz seviniriz.

Üyenin notu:Gerekli bilgileri ekledim rica ederim.

4 aydır gözüm gibi baktığım dişi golden syrianım yani sanchez`i ve dr.sachi markalı kafesini,son yapılan alerji testinde alerjim çıkmasından ötürü satıyorum.

Kafes hakkında bilginiz olması açısından özelliklerine yazayım;
40X26X53CM ebatında
2 adet mama kabı
2 adet büyük boy dönme çarkı
2 tane tünel
1 adet yuva
1 adet hamster için tasarlanmış hamster suluğu

Ve yanında bir de witte mellon markalı elmalı talaş vereceğim.

Fiyat 90ytldir,pazarlık payı yoktur çünkü hakikaten uygun bir fiyat istiyorum zaten biraz olsun araştırma yaparak anlayabilirsiniz.Bu seti 150 liradan aşağıya almanız pek mümkün değildir...

Onun dışında 7/24 msn-telefon üzerinden bir kemirgen uzmanı olarak aklınıza takılan bütün soruları yanıtlarım,destek konusunda şüpheniz olmasın...

İstanbul/ümraniyede oturmaktayım,elden teslimat yapılacaktır çünkü kargoya verir isem yalpalanarak ölebilir.

İyi günler...

(endlesslover@hotmail.fr)

Integra
08-04-2009, 04:26 AM
Tamam sayın yönetici arkadaşım gerekli bilgileri ekliyorum.

Integra
08-07-2009, 12:05 AM
Arkadaşlar herhangi bir alıcı yok mu?

buraq
08-08-2009, 03:05 AM
arkadaşım 90 tl ne ya 90 vericek adam zaten 0 alır benden sana tavsiye fiyatı 15-20 milyon en az aşşağı çek alıcı bulamazsın

Integra
08-10-2009, 01:57 AM
[Only Registered Users Can See Links]

100,30 TL internet fiyatı var,dışarıdan 110,00 TL dan aşağıya bulmanız zor...

Golden hamster fiyatlatı 15-20 tl arası.

+ talaş

[Only Registered Users Can See Links]

5-8 TL arası piyasa fiyatı mevcut witte mellon markalı talaşların.

+1 kg çekirdek,tohum karşışımı yemi ve champion markalı yemi mevcut,onu da hediye edeceğim...

Sizi mantığa davet ediyorum,yorumunuz için de teşekkürler...

hamsteradmin
08-10-2009, 02:20 AM
[Only Registered Users Can See Links] 86 tl o kafesin sıfır fiyatı, lütfen dürüst olalım

Hamsterınız da yavru hamster değil, kaldı ki onu da sahibinden ücretsiz bulmak mümkün. Çoğu petshopta 10-15 tl arası fiyatları.

Amacınız daha iyi bakabilecek birini bulmak olması gerekirken, siz satıştan kar etmeye çalışıyorsunuz.

Verdiğiniz talaşın fiyatı da 5 tl, muhtemelen açılmış paket.

Ben de sizi dürüstlüğe davet ediyorum.

buraq
08-17-2009, 01:39 AM
arkadaşım tabiki herkes istediği fiyata satabilir. aynı kafesi başka bir üye geçen ay 55 tl ye sattı.

talaş yem falan onları sayman bile saçma yarım malzemeler ki normaldede pahalı bişi değiller ;)

dürüst ve mantıklı ol lütfen.

normalde kafesi istediğin fiyata sat birşey demem ama bir canlıyıda pazarlık konusu etmen ondan kâr sağlamaya çalışman yakışmıyor...

sevgi ve saygılarımla...

hamsteradmin
08-17-2009, 01:59 AM
Arkadaş çoktan banlandı zaten.