PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gonzalesler?

keopz
19.07.11, 02:51 PM
Arkadaşlar merhaba benim tabi hamsterim hala kayıp arıyorum o ayrı konu.

Bir arkadaşım bi soru sordu ben de merak ettim. Suriyeler çoklu yaşayamazlar tamam onu biliyorum tek olmak zorundalar.

Gonzalesler çoklu yaşayabilirler.Peki tek yaşayabilirler mi?

nrtcguclu
19.07.11, 03:05 PM
şu konuya bir göz atmalısın..

Forum kurallarını okuyunuz.. Üyelerin imza bölümünde veya mesajlarda site linki kullanmaları yasaktır . Başka bir sitenin reklamı yapılamaz. İmzalarda kişisel/kurumsal reklamlara yer verilemez, büyük puntolar kullanılamaz. İmzalar uygun görülmediği takdirde açıklamaya gerek duyulmadan yönetim tarafından kaldırılabilir.

[Only Registered Users Can See Links]

keopz
19.07.11, 03:13 PM
Teşekkürler ama asıl konu hakkında bir bilginiz var mı?

nrtcguclu
19.07.11, 04:47 PM
Yaşaya bilir ama canı skılır ve oyun alanına ihtiyaç duyar.. çift yaşamaları daha mantıklı bence ..

DişisLy
19.07.11, 05:47 PM
Eğer hergün yeteri kadar ilgilenirseniz ve kafesini eğlenecebileceği şekilde dizayn ederseniz tabiki tek yaşar. :)

keopz
19.07.11, 06:56 PM
Ah teşekkürler :)
Hamsterimı da buldum.Eğer bir yardımda daha bulunursanız çok sevineceğim :)
Hamsterim dolabın altından çıktı.Oralar biraz tozlu.Hayvan beyazken griye dönmüş :D
Temizliğini nasıl yapacağım.Nemli bir bezle hafif hafif silsem problem yaratır mı ıslaklık bakımından?

nrtcguclu
19.07.11, 07:32 PM
nemli bi bezle silebilirsin ama onu rüzgardan ve soğuktan korumalısın sen biraz temizlemeye çalış olmadı o zaten zamanla kendini temizliyecektir şimdi ona ödül olarak zengin bir yem tabağı sunmalısın ki kendini o kafeste mutlu hissetsin bidaha kaçma düşüncesi olmasın :)

tofy
20.07.11, 12:33 AM
Nemli bezle sildikten sonra rüzgar olmayan bir yere koy. Kendi kendine kurusun. O zaman bir şey olmaz.

keopz
21.07.11, 04:21 PM
Teşekkürleeer :) zaten yaladı süpürdü kendini :D

badem :)
22.07.11, 12:32 AM
Sevindim bulmana :) İlgilenirsen yaşar tek tabiki :)

-ErgünCan-
22.07.11, 04:46 AM
Tabiki de tek yasar .Zaten cift yasarsalar hamilelikler olur.

keopz
22.07.11, 11:28 AM
Kış beyazları içinde aynı konu geçerli mi?

tofy
22.07.11, 01:01 PM
Hepsi için geçerli ama gonzalesler grup halinde yaşadıkları için çok sosyallerdir. Yani hep ilgilenmelisin. Ben olsam iki tane erkek beslerim, hamilelik istiyorsam da bir dişi bir erkek beslerim. :D

WooLey :)
22.07.11, 09:48 PM
dişisly senin modaretörlüğüne. ne biçim modsun adam başka hamster forumunun linkini veriyo sen napıyosun

DişisLy
22.07.11, 10:30 PM
dişisly senin modaretörlüğüne. ne biçim modsun adam başka hamster forumunun linkini veriyo sen napıyosun

Link gözümden kaçmış olabilir ama benim moderatörlüğüme sövme hakkı sana verilmiyor. Senin daha iyi moderatörlük yapabileceğin düşünülseydi beni değil seni moderatör yaparlardı. ;)

-ErgünCan-
23.07.11, 12:31 AM
Niyeti kötü olan arkadaşlar hemen belli oluyor.Uyarabilirdin wooley.Uslubuna dikkat et lütfen.

:)GİZEM:)
03.09.11, 04:21 PM
6 hamsteri kızları ayrı kafese erkekleri ayrı kafese koysam sorun cıkarmı?

Macubass
03.09.11, 05:10 PM

Wooley yanlış anlama ama site içinde yetkisi olan bir kişiyle bu şekilde konuşulmamalı. :(

-ErgünCan-
03.09.11, 07:51 PM
Anne ve baba sorun çıkarmıyorsa çiftleşmemeleri açısından iyi olur .