PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zibilip kaçtııı?

keopz
07-19-2011, 12:10 PM
Merhaba arkadaşlar.Ben 2 haftalığına tatile çıktım hamsterimi ofise bıraktım.Gayet güzel bakılmış sanırım. Ama işte bugün döndüm. Dün akşam buradaymış.Arada hamsterim kafesin demirlerini zorlayıp içinden çıkabiliyordu.Kafesinden kaçtı.Ama ofisin kapısı açıktı dışarıda da olabilir.Sizce ofisin içerisindeyse nasıl bulabilirim. :(

Hammster
07-19-2011, 12:23 PM
Sevdiği yiyeceklerden tuzak kurabilirsiniz fakat biraz sabırlı olmanız gerekiyor :)

keopz
07-19-2011, 12:29 PM
Şu an gündüz.Bir yerde uyuyo olabilir.Ama biraz ses yaptım da hiç bi yerde hareketlenme olmadı.Sabah kapı açıkmış ofisin.Sanırım dışarı kaçtı. :l

Hammster
07-19-2011, 12:38 PM
Dediğiniz gibi uyuyor olabilir ama kaçma ihtimali de yüksek yine de ümidinizi kaybetmeyin ve çukur leğen gibi bir şeye rampa yaparak tuzaklar kurun sevdiği yiyeceklerle belki zibilip sessizce bi yerde uyuyordur :) benden daha tecrübeli arkadaşlarımız daha çok yardımcı olabilir size forumda konularda olması lazım bi onlara da bakın isterseniz umarım en kısa zamanda bulursunuz :)

keopz
07-19-2011, 01:13 PM
Teşekkürler. Aslında burda leğen yok.Önce bu akşam yem ve havuç koyacağım. Yarın geldiğimde eksilme varsa buralardadadır. O zamana kadar leğende getiririm.Ama gittiyse yapacak birşey yok :l

Ekleme;

Gene teşekkürler.Buldum hamsterimııı.Herşey için teşekkürler. Bir sorum daha var.Saklandığı yer biraz kirliydi.Beyazken hafif grileşmiş. Yıkayamayız da.Ne yapmalıyım?