PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pet Kabul Eden Oteller

DişisLy
07-15-2011, 09:04 PM
Malum yaz geldi tatil zamanı. Ama ben kızımı ( Paris'i [ Köpeğimi. ] ) evde bırakıp gidemem tatile. Emanet etsem birine durmaz. Başkalarında 10 saniye durmuyor. Bize pet kabul eden bir otel lazım ama..

Paris'i alıpta köpekler için olan özel odalarına koymayacaklar, yanımızda kalmasına izin verecekler. Yani Paris bizimle aynı odada kalacak. Böyle bir otel arıyorum. Sadece otelin adını verirseniz sevinirim. Link, adres, telefon vs. istemiyorum. Teşekkürler. :)

zotacing
07-16-2011, 05:17 PM
Tavşan vs... yasak ama hamster yasak değil otellerde benim bildiğim.

-ErgünCan-
07-16-2011, 06:47 PM
O köpeğini götürecek.

DişisLy
07-16-2011, 09:40 PM
Tavşan vs... yasak ama hamster yasak değil otellerde benim bildiğim.

Hamster, kuş, kaplumbağa kabul ediyorlar evet.

Ama bana köpek kabul eden bir yer lazım. :S Ve köpeği alıp kendi hazırladıkları yerde tutmayacaklar. Yanımızda, bizimle aynı odada kalıcak.

semihpasa
07-18-2011, 11:23 AM
Merhaba, Kaş Kalkanda Sultan Park otel var. Sahibi ile görüştüm evcil hayvanınız var ise getirebilirsiniz dedi. Çok geniş bir bahçesi var. Orada da evcil hayvanlar var. Kaş bölgesi Çukurbağ yarımdasında harika bir yerde bu otel. Orada ilke hanımla görüşebilirsiniz. :)

DişisLy
07-18-2011, 02:30 PM
Merhaba, Kaş Kalkanda Sultan Park otel var. Sahibi ile görüştüm evcil hayvanınız var ise getirebilirsiniz dedi. Çok geniş bir bahçesi var. Orada da evcil hayvanlar var. Kaş bölgesi Çukurbağ yarımdasında harika bir yerde bu otel. Orada ilke hanımla görüşebilirsiniz. :)

İnceliyorum şimdi, çok teşekkürler. :)

DişisLy
07-19-2011, 12:17 AM
Arayıp görüşücek babam. Eğer fiyat uygunsa ve kızımızı kabul ederlerse buraya gidicek gibiyiz. :)

Başka alternatifler varsa söylerseniz sevinirim.

Bende araştırırken ;

Bodrum Gündoğan'da Cennet Park Hotel'i buldum.

Fethiye'de Ölüdeniz'de İmparator Hotel ve Türk Hotel var birde. Koskoca pet kabul eden oteller listesinden 4 tanecik otel bulabildik..

tıkmak28
07-19-2011, 02:52 AM
kardesım bodrumda kı otellerın hemen hemen hepsi alır