PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gonzales için yeni hamster kabı

mumble
02.08.09, 08:02 AM
Arkadaşlar uzun zamandır gördüğümüz ve takip ettiğimiz hamster alırsak mutlaka bu kaptan alırız dediğimiz ancak petshoplarda 150 tlden ucuzunu göremediğimiz bir kap var. Önce juenpetten alacaktık ama taksit imkanı için bakınırken hepsiburadada daha ucuzunu gördüm. Ay ortalarına doğru elimizde olacak umuyorum ki. Tek bir fotoğrafı var kabın mumble'a almayı düşünürken 2 tane gonzalesimiz oldu. Gonzalesler daha hareketli oldukları için onlar için kullanmaya karar verdik. Mumble hanıma da pet şişelerden tüneller ve hamster topuyla güzel bir yuva hazırlayacağız artık. Bu kap Imac'in ve kafes olmaması özellikle aklımı çeldi. Çünkü ne kadar kaçmıyor denilse de pek güvenemiyorum kafeslere. Bu kabın içinde bir hamster için gerekecek her şey var sanırım. Fiyatı 66 tl. Kredi kartınız varsa 4 taksitle alabiliyorsunuz ki talaşlar da çok ucuz olduğu için neredeyse 1 sene yetecek de talaş alacağım. Wittemolen limon ve çam aromalı talaşlar 3.65. Taksitle alacağım için bayağı alışveriş yaptım ufaklıklara :) Siz de bir göz atın derim.

witch
03.08.09, 12:46 AM
ayh cok güsel yaaaa.benm hamsterlarım gonzales tam onlara göre:D

mumble
27.08.09, 04:31 AM
Kabımız 2 gün içinde elimizde olacak arkadaşlar size görüşlerimi belirtiirm :)

Mert K.
29.08.09, 12:24 AM
hayırlı olsun güzel kap :)

mumble
29.08.09, 07:42 AM
Arkadaşlar kap geldi :) Mumble ı geçici kaldığı kafesten kaba taşıdık. Çok sevdi kabını. Gerçekten iyi bir kap boruları çok sevdi. Gonzalesler için yazmıştım ama anladığım kadarıyla hamster için çok daha uygun oldu bu kap. Genişliği ve yüksekliği çok iyi ayrıca iki yan tarafta da kafes birleştirmek için bölümler var. Tek eksiği suluğunun olmaması. Yuvası yem kabı vs. çok güzel :)

hamsteradmin
29.08.09, 01:27 PM
Suluğun olmaması ilginç :S

Mert K.
29.08.09, 02:38 PM
RESİMLERİNİ paylaşırsan sevinicem bende alabilrim hoşuma giderse.

mumble
30.08.09, 01:48 AM
Malesef fotoğraf makinem olmadığı için resim paylaşamıyorum ancak bir arkadaşımdan bulur bulmaz paylaşabilirim.

Mert K.
30.08.09, 03:50 PM
teldende çekilebilir....