PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çok korktu

kenetic
06-18-2011, 08:10 PM
içerde oturuyodum salonda odamdan dişi hamişin sesi geldı bagırıyodu kesin yere felan düştü dedim kafesı benım masamda.
gittimki kedinin biri pencereden gırmış kafesını dagıtmıs hayvan bagırmasa ve ben duymasam yiycekti kedi . kafesine baglı bi yuva var orda yatıyo hep cornettonun pasta kapları oluyo şeffaf ondan yuva yapmıştım onu dagıtmıs kedi hayvan çok korktu kafesde köşelerde gezıyo.. :(

Şerlii
06-18-2011, 08:14 PM
Geçmiş olsun 2-3 gün ellemeyın sadece kafesin yanında nazikçe seslenin vede pencereler dikkat edin bundan sonra sonra yavas yavas oksamaya başlarsın.

badem :)
06-19-2011, 07:05 PM
Bundan sonra dikkat edin.. Rahat bırakın kendine gelsin. Sevdiği yiyecekleri verebilirsiniz..

zotacing
06-19-2011, 08:43 PM
Büyük şok yaşamış, 1 haftaya yakın ilgilenmeyin, sadece yem ve su verin. Sessiz-sakin bir ortamda kendine gelir.

tofy
06-22-2011, 11:34 AM
İlgilenmeniz sadece kafesin yanına yaklaşarak sessizce onunla konuşmak olsun. Elinize almaya çalışmayın. Sevdiği yiyecekleri verin. Kafesi sessiz bir ortamda dursun çünkü çok büyük bir olay atlatmış, düşünsenize sizden 10 kat daha büyük olan düşmanınız size saldırıyor ve evinizi yerle bir ediyor. Kötü bir durum gerçekten. Geçmiş olsun.

kenetic
06-28-2011, 10:47 PM
k.bakmayın geç cevap verıcem
hamsterım o olaydan sonra daha çok alıştı bana ısırmıyor artık onceden her fırsaatta kafese elımı uzatınca ısırırdı şimdi öyle degil alıştı bana o olaydan sonra dedıklerınızı yapmadım daha çok ilgilendım onunla en başta kafesının ıcını degıstırdım 2 kafesti tek kafese geçtım kafesi temızledım tkrar iyi oldu .
gerçekten çok sinirli ve cadaloz bi hamsterım var :D uyurken birden bıre uyandırıp kafeste oynatınca bagırmaya başlıyo çok tatlı oluyo biliyorum korkuyo ama hoşuma gidiyo :)

Macubass
07-02-2011, 12:30 PM
Empati kurun, korkuyorsa yapmayın :)