PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hamsterımın Gözü kapanmış:(

kiWILIm
08-01-2009, 07:55 PM
arkadaşlar bugün yeni eve geldim hamsterıma bişiler vercektim kafesinden çıkardım baktım bir gözü kapanmış:S yara gibi değil ama kapalı tam emin değilim ama çok çok az şiş de olabilir ama tam emin değilim dediğim gibi. gözünü açmakta zorlanıyo ne olmuş olabilir:( nasıl iyileştirebilirim acaba:( dün zeytinyağı damlatıp vermiştim ekmeğe acaba ondan mı tüyleri daha güzel olsun diye okumustum ilk defa verdim:(

CooLMaSTeR
08-01-2009, 08:16 PM
selam..öncelikle göz kapanması kaşınırken tırnagının gözüne sürtmesiyle veya çok uyumaktan olan bişey diye duymuştum...bendede o oluyor arada bir...fazla uyudumu gözlerinden birini açamıyor...inallah endişelenecek bi durum yoktur..

kiWILIm
08-01-2009, 08:20 PM
umarım öyledir ya:( netten okudumda genelde gözü kapandı diye yazanlar hep ölmüş:( ama onlar akıyo falan diyodu benimki akmıyo suan umarım bişey olmaz ya:(

episodetwo
08-01-2009, 08:26 PM
bak belki sana yardım edebilirim gözü kapalı haldeyken bana 2-3 tane fotoğrafını çek foruma koy yada profiline yada konu aç resimle birlikte veteriner arkıma gösterim yardım edebilirm sana

episodetwo
08-01-2009, 08:26 PM
şuan durumu nasıl halsızmi hareketlimi sürekli uyuyormu bana bi anlat

kiWILIm
08-01-2009, 08:31 PM
ya tam fotosunu çekmek için çıkarıyodum kafesinden baktım açmış gözünü ya:) çok mutlu oldum:) ya hareketlerinde bi ağırlıkta yoktu aksine son zamanlarda çok acayip yani fişek gibi hiç normal yürümüyo nerdeyse acayip çok ani hareketleri var ben ondan korktum acaba gözüne bişeymi soktu hareket ederken diye. ama şükür bişey yokmuş saolun arkadaşlar:)

hamsteradmin
08-02-2009, 12:40 AM
kaynamış ılınmış su ve temiz pamukla gözünü silebilirsin.