PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Telekinezi

viento
06-09-2011, 08:58 PM
[Only Registered Users Can See Links]

tofy
06-10-2011, 12:23 AM
Bunu bir aralar araştırıyordum ama yapamayınca sıkıldım :D

kenetic
06-10-2011, 12:24 AM
bende denıycem fırsat bulursam sen yapabılıyormusun viento ?

viento
06-10-2011, 12:24 AM
zaten videoyu çeken benim inanmassanız aynı yere istediğiniz bir şey koyu resim atabilirim :D

kenetic
06-10-2011, 12:28 AM
tam cısımın ne oldugunu anlamadım ama baska bı cısımle net cekıp atarmısın:) örnek olarak hamster suluğu :)

viento
06-10-2011, 12:33 AM
tam cısımın ne oldugunu anlamadım ama baska bı cısımle net cekıp atarmısın:) örnek olarak hamster suluğu :)

daha hamster almadım cisim bardak pc kamerası ile çektim birde köşe ondan karanlık , bendede annem bir şey demiyo hamstera babam yok diyo :D

kenetic
06-10-2011, 12:35 AM
:) :)

WooLey :)
06-10-2011, 11:19 AM
o.O ben inanmadım :D

viento
06-10-2011, 01:24 PM
o.O ben inanmadım :D

olabilir bu daha bir şey değil zaten

umut123
06-10-2011, 11:09 PM
nasıl yaptıgını acıklarsan cok menmun oluruz ama ben bılıyorum taktigi :D

kenetic
06-11-2011, 10:09 PM
internetten araştırın yapılabiliyor konsantrason , dikkat ve sabır gerek

tofy
06-14-2011, 11:22 PM
internetten araştırın yapılabiliyor konsantrason , dikkat ve sabır gerek

Her insanda bulunmayan özellikler :D

-ErgünCan-
06-15-2011, 12:56 AM
Biri bana öğretsin şu işi.

viento
06-15-2011, 12:53 PM
biri bana öğretsin şu işi.

:d :d :d

-ErgünCan-
06-15-2011, 01:44 PM
Ciddi söylüyorum.Sen beni bi ekle.He bu arada,insan yok etme şansımız varsa,emin olun ingilizce öğretmenimi yok edicem :D er.gun.c@hot.

kenetic
06-16-2011, 08:45 AM
öyle ama çogu ınsanda var :D

Macubass
07-02-2011, 12:52 PM
Ben de psi well yapabiliyorum ( Şu enjektör iğnesinin ucuna tutturulan kare kağıdı döndürme)
Bir de ampulün üstündeki pipeti :)

Macubass
07-02-2011, 01:11 PM
nasıl yaptıgını acıklarsan cok menmun oluruz ama ben bılıyorum taktigi :D

Tamamen beyin gücü. Böyle bir gücünüz olsun veya gücünüz artsın istiyorsanız çakralarınızı açmalısınız. Çakralar insan vücudunda bulunan 7 mistik enerji noktasıdır. Ve insanın beyin gücüne göre ışırlar. Medyumlar bu ışımaları rahatlıkla görebilir.

Avatar The Last Airender çizgi filminde elementlerin bükülmesi gerçek hayatta da vardır ama o kadar abartılı değil. Hatta havabükücü Aang, bir gurudan çakralarını açmak için yardım istemişti. O yöntemler gerçek hayatta da uygulanır. Biraz uzun bir yazı olacak sanırım, Başlayalım:

"1. Çakramız Omurganın bitti yerdedir. Diğer adı kök merkezidir. Bedenin temeli veya asıl elektriksel zeminidir. Bedenin yerküreyle bağlantı noktasıdır. Rengi kırmızıdır. Açmanın yolu toprağı altımızda hissetmek ve ondan güç almaktır. Çakradan akan bir şeyi beyninize geldiğini imajenize edin. Beyninizde bir rahatlama olacak.

2. Çakramız Cinsel merkezdedir. Rengi turuncudur. Odak noktasıdır. Bir şeye odaklanmakla alakalıdır ve telekinezi için gereklidir. Bunu açmak için hayatta en büyük amacımızı düşünmeli ve ona ulaştığımızı hayal etmeliyiz.

3. Çakramız göbek üzerinde yer alır. Bedenin temel duygusal alanıdır. Bedenin göbek, dalak ve karaciğeri barındıran bölgesinde yer alır. Rengi sarıdır. Açmanın yolu sırasıyla en mutlu, en üzgün ve en kızgın anlarımızı içimizde tekrar yaşamaktır.

4. Çakramız kalp merkezidir. Kalp ve akciğer bölgesinde yer alır. Rengi yeşildir. Açmanın yolu en sevdiğimiz, bağlı olduğumuz, bizi hayatta tutan kişiyi düşünmeliyiz. Ve sonra o bizim için ölmeli, onsuz bir hayat imajenize etmeliyiz.

5. Çakramız gırtlak merkezinde yer alır. Rengi mavidir. Açmak için soğan suyu ve muz karışımı içilmelidir. (Tuhaf ama öyle.) O içeceğin gırtlağımızdan kaydığını hissetmeliyiz.

6. Çakramız Üçüncü göz olarak da bilinir. iki kaşın ortasında bulunur. Rengi çivit mavisidir. Telekinezide baş rol budur. Gözlerimizi kapatıp çevremizdeki sesleri dinlemeli ve onların ne olduğunu gözümüzde canlandırmalıyız.

7. Çakramız Baş üzerinin hafif arkasına doğru olan bölgede yer alır. Taç merkezi de denir. Rengi menekşe morudur. Açmanın yolu beyin gücümüzü kullanarak bir şeyleri haraket ettirdiğimizi imajenize etmektir.

NOT: Bunları yaparken asla çakra işlemi yarıda kesilmemelidir. Yoksa çakralar kilitlenir ve telekinezi neredeyse imkânsız hale gelir. Ayrıca tüm işlemler gözler kapalıyken yapılmalıdır."

Kaynak: Yaşanmış esrarengiz Olaylar kitabı / Berrin Türkoğlu