PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : canım hamy'm

HamY'S
07-29-2009, 11:05 PM
daha bugün hamy adında bir hamsterım oldu çok şirin ;).Bir erkek.daha kabuklu yemişleri yiyemiyor.açmaya çalışıyor ama beceremiyor :)çarkta oyun oynamayı o kadar çok seviyorki çarkta uyuyor!!!kafesinin tabanına döktüğüm talaşları tek bir yerde topluyor.sonra talaşların olmadığı yerde yuvarlanıp duruyor.gerçekten çok şirin.herkez bi hamster beslemeli o kadar oyuncu ve eğlenceliler ki.forumda bazı arkadaşların hamsterlarını gördüm.hepsi birbirinden tatlı :)ayrıca bu kadar güzel bir site açtığınız için sizi kutluyorum.yakında hamy'nin fotoğraflarını ekleyeceğim. :)

Seg
07-30-2009, 12:03 AM
Kabuklu yemişleri yiyemiyor mu ?-Fotoğrafı var mı ? - çok küçük olmalı yazdığına göre...

hamsteradmin
07-30-2009, 12:58 AM
HamY'S aramıza hoşgeldiniz sen ve hamsterın, fotoğraflarını bekliyoruz :)) Kabuklu yemiş derken, antepfıstığını kastediyorsan onu kıramaz, ceviz kıramaz, sert kabuklu kuru yemişler dişlerini kırmasına sebep olabilir, tuzsuz, kabuksuz olarak vermeyi tercih et.

episodetwo
07-30-2009, 01:16 PM
ister inan ister inanma nasıl desem çok stresli bir insandım sinirlerim en ufak bişeye bozuluyodu hamster beslediğimden beri sinir stres kalmadı huzur veriyor bana hele bazen bilgisayarın başında oyalandığım zaman episomu omuzuma koyuyorum etrafına bakındıktan sonra uyuya kalıyo garibim :D

Seg
07-30-2009, 06:32 PM
Aklıma direk çekirdek geldi,papağan çekirdeği onu yiyemiyorum diye düşündüm,farklı bir açıkdan bakmışsın adminim :)

hamsteradmin
07-30-2009, 06:40 PM
:d :d

Seg
07-30-2009, 08:30 PM
: d :d olmamış :D :D yapsaydın

:D

hamsteradmin
07-30-2009, 08:33 PM
Üşendim :P