PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yedi

kozak
07.05.11, 04:04 AM
arkadaslar dün sabah yavrular olmus 6 tane cinsi gonzales daha önce dedigim gibi gebelik cok tuhaf gecti hamsterimin son güne kadar cok aktifti ve carktan inmedi ilk dogumu ve iki aylik ve bütün yavrularini yedi son ikiyide aksam yemis sadece kafalari kalmis birde heralde yavrulari bogmus önce cünkü yavrulari ilk gördügümde cok irilerdi ve hic hareket namina bisey yoktu neden olabilir acaba tesekkürler...

tofy
07.05.11, 11:35 AM
Yanlış anlamadıysam anne iki aylıkmış. Bu yaşta doğum yapması biraz sakıncalıdır. Çarka bindiği için yavrular karnında ölmüş olabilir, hamilelikte çarkı çıkarsaydınız keşke. Yavrular ölü doğduysa, anne tecrübesiz ise (ki öyle) yada protein takviyesi yapmamışsanız yemiştir yavruları. En büyük ihtimalle yavrular ölü doğmuştur bence.

kozak
07.05.11, 04:56 PM
protein takviyesi yaptim brokoli peynir süt falan ama yumarta yemedi hic denedim ama yemedi evet haklisiniz carki cikarmamakta hata yaptim ama denedim cikardim birkackez oda hemen telleri isirmaya basliyor yavrulara hic dokunmadim ve hic rahatsiz etmedim birde anormal olan o anneye okadar büyük yavrulari neresine koydu yavrunun birtanesi annenin dörtte biri büklügünde anlamaniz kadari ile o kadar iri doguyolarmi tesekkürler