PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tuvalet Sorunu

shadyyy
04-27-2011, 01:17 AM
Arkadaşlar birkaç gün önce aldım hamsterımı bi sorunum var çişini yaptığı yere yemekte saklıyor daha doğrusu birkaç yere birden saklıyor bazılarını çişini yaptığı yere saklıyor ve çişini yaptığı yerdeki talaşların kalınlığını azaltıyor dolayısıyla talaş ememiyor olabilir ve buda biraz kokuya sebep oluyor annemde kokudan dolayı iyice sevmemeye başladı koku sorununu çözmeme gerekiyor.

arthur
04-27-2011, 05:48 PM
çişini yaptığı yerdeki talaşı biraz daha fazla koyup 3 günde bir çişini yaptığı talaşı temizlersen bir sorun olmayabilir veya çişini yaptığı yere talaş koymadan bir kaç peçete koyup sonra talaş koyarsan belki daha iyi emip koku yapmaz en azından bir fikir verdim işe yarayabilir diye düşünüyorum

Macubass
04-27-2011, 06:43 PM
İdrarını bir bölgeye yapıyorsa o bölgedeki talaşı her gün değiştirmen gerekir. Mümkünse akşam saatlerinde

kingibo123
04-27-2011, 07:11 PM
İdrarını bir bölgeye yapıyorsa o bölgedeki talaşı her gün değiştirmen gerekir. Mümkünse akşam saatlerinde

Hacı senin tüm yorumların sacma ya :S Bi hamster yuvasını kokusundan tanır. Her gün değüiştirirsen strese girer hayvan kafesde kudurur.

WooLey :)
04-27-2011, 08:57 PM
kingibo haklı :D

Macubass
04-28-2011, 07:26 PM
Hacı senin tüm yorumların sacma ya :S Bi hamster yuvasını kokusundan tanır. Her gün değüiştirirsen strese girer hayvan kafesde kudurur.
O zaman hiç değiştirmeyelim ki bölgesini tanısın. Olur mu öyle şey? Bir bölgeye idrarını yapıyorsa en geç 2 günde değiştirilmelidir. Diğer bölgeler 1 hafta kadar bekleyebilir. Bunun dışında her ay tüm gereçlerin genel temizliği yapılmalıdır.