PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hamsterların göz rengi hakkında

hemstırcı
28.07.09, 05:00 PM
Arkadaşlar kısa bir zaman sonra hemstır alacağım pet shoptan fakat tüyleri uzun ve beyaz renkli bir suriye hamsteri fakat gözleri kırmızı ne farkı olur siyah gözlülerden ? birde neden kırmızı gözlüler bazıları?

Başlığı değiştirdim, konuyu açıklayan başlıklar yazmaya dikkat edelim. Hamsteradmin

episodetwo
28.07.09, 05:05 PM
kırmızı olması pigment eksikliğinden kaynaklanıyo doğuştan olan bir durum sorun etmene gerek yok mesela benim erkek episom kırmızı gözlü dişi hamile lunam siyah gözlü fark yok hatta eski kırmızı gözlü hamstırımın adı şeytandı :D küçük şeytan koymuştum

hemstırcı
28.07.09, 05:06 PM
Teşekkür ederim aydınlattığın için fakat birazda itici gibime geliyor kırmızı gözlüler birazda ürkütücü:) acaba ısırmaları çokmu fazla olur? birde nedir bu pigment eksikliği sonradan hemstırın gözlerini siyahlaştırma olanağım olurmu? :D

episodetwo
28.07.09, 05:12 PM
ya ısırsın ne olacak bana alışana kadar kaç kere ısırdı parmaklarımı artık ısırmıyo ısırsa bile acıyoda yani dişlerini geçiriyo :D aşı gibi acıyo toplu iğne batar gibi :d

hamsteradmin
28.07.09, 05:16 PM
Kırmızı göz, insanlardaki mavi göz gibidir, nasıl mavi gözlüleri siyahlaştıramıyorsak kırmızı gözlüleri de siyahlaştırma imkanın yok. Siyah gözlü bir hamster alırsın olur biter.