PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bu kafes olurmu ?

arthur
08.04.11, 11:07 PM
arkadaşlar ben ailem hamster almama izin vermez diye bir yol buldum :D TEKNOLOJİ TASARIM dersi için hamsterlarla ilgili bir şeyler düşündüm annemede bu konuyu açtım büyük ihtimalle 2 haftaya ankarada babamın tanıdığı olan bir yere gidip bir kafes yaptırcam adama bir iki örnek göstersem bu şekilde yapsam bir sorun olurmu ?

kenetic
08.04.11, 11:13 PM
Hamsterin enerjisni harcayıp koşup eglenmesi için tel olması gerek kafeste.üstte ve yanlarda olmalı tırmanmak ister hamsterlar.
mutlaka boru takmak için 2 tane boru agzına uygun delik bırak sagda ve solda yada üstte ve solda v.s sana kalmış.
Benim söyleyeceklerim bu kadar daha ince ayrıntılar ile ilgilipek bi bilgim yok.. .

-ErgünCan-
08.04.11, 11:15 PM
Tahta zemin dümdüz olduğu sürece kemiremez.Tuvaletini yapar,alttan emer.Bilemiyorum.

Macubass
09.04.11, 09:44 AM
Bence bir kafes daha uygun olacaktır. Ben teknoloji taşarım dersinde hamsterla çalışan saat yapmıştım. Metal bir çark aldım onu nasıl yapacağıma dahil bir fikrim yoktu. Ben de babamın arkadışına götürdüm o nasıl yaptıysa yaptı ama sunuma kadar hamsterım kabloları kemirdi. :)

Ben de silecekli gözlük yaptım. :D

-ErgünCan-
09.04.11, 11:23 AM
Macubass süpersin ! :D Bu fikir için sağol :D Saatlerce düşünmeme gerek kalmayacak.

kenetic
09.04.11, 01:19 PM
siz daha teknoloji tasarım dersimi görüyosunuz :D ben oraları çoktan geçtım
fikrim var benımde paylaşıymı sizlerle :D
mesela otobüslere dolmuşlara para vermeden bınen ler ıcın bı sıstem
otobüsün kapısında bi alet olucak o alet bınen her kişide ötücek kapıdada para yeri olucak parayı atmayan gıremıyecek :D böyle saçma bişey işte :D

-ErgünCan-
09.04.11, 06:26 PM
Saol :D

arthur
10.04.11, 12:56 AM
benim zaten düşündüm şey normal bir telli falan altında plastik yer olan yanlarında borular olan iki katlı bir hamster kafesi olacak inş. güzel bir şey olur :D

Macubass
10.04.11, 12:18 PM
Macubass süpersin ! :D Bu fikir için sağol :D Saatlerce düşünmeme gerek kalmayacak.

Hamsterlı saat mi yapacaksın? :)