PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : benim hemşilerde bunlar:)

dark_moon
07-26-2009, 09:36 PM
selam arkadaslar bızzde aranıza yenı katıldık 2 hamsterım war sanırım surıye cınsı ama aldıgımdan berı ıkı hafta oldugu halde bı turlu ısım koyamadım yardımcı olabılırsınız sızde;) profılıme album de ekledım ordan da bakabılırsınız

Seg
07-26-2009, 10:15 PM
Çok tatlılar,kavga etmiyorlar herhalde...

İsim konusunda bıcırık ve pofuduk koy bence :D

Beyaza bıcırık koy ona daha çok yakışır koyarsan :)

dark_moon
07-26-2009, 11:12 PM
ewet her yerde kavga edıyolar dıye okuyorum ama cok dıkkatlı ızledıgım halde hıc kavga etttıklrını gormedım hatta cok ıyı anlasıyolar sadee bazen ozel mama lar sebzeler werınce ıtısme oluyo oda normal zaten bıde bıcır olsun beyazlı oglusumun adı zaten okadar hareketlıkı aksamları ele alınca tutulmuyo resmen :p ama pofuduk olmasın kızımın adı :confused:

dark_moon
07-26-2009, 11:30 PM
yenı resımler

dark_moon
07-26-2009, 11:49 PM
suna bakın cok degısık bı poz yakaladım aynı cenın gıbı uyumus ama flash patlayınca yere uzandı :cool:

hamsteradmin
07-27-2009, 12:30 AM
dark_moon bayıldım senin ponponlara ben ya : ))) yavruları olursa isterim valla :P

dark_moon
07-27-2009, 01:03 PM
teskkurler cok tatlılar dımı olursa yakın olsak werırdım tabıı ama daha once hıc yavrulamadı hamsterlarım gıcık petshoplar hep aynı cınsıyet werınce kavga edıyodu zavallılar bende mınıkktım anlamaıyodum ama şımdı cok sukur ıyı anlasıyolar farklı cınsler:D bakalım nolcak yavru ısı :rolleyes: aslında korkmuyoda degılım hanı yavru yeme ısı fılan dıye:eek:

dark_moon
08-05-2009, 11:36 PM
ayy warya ecen gun gecehıc ses cıkarmadılar bı bakıyım dedım bı baktım ıtır yatmıs ama nasıl yatmıs sere serpe boyle seslendım kac kez duymadı elledım durtdum yıne duymadı öldü sandım çok korkunctu yaa megersem uyuyomus zaten cok sevıyo ama genede korkuyo ınsan:eek:

episodetwo
08-05-2009, 11:40 PM
beyaz olana katopu koy çok uyar ona :Dxdxd diğerinede sen bul :D ama kartopu çok daha iyi :D

dark_moon
08-05-2009, 11:44 PM
zaten sarı olan ıtır cok seker yakıstı cunku suratı tombıs beyaz da erkek ve hep top seklınde oturyo uyurken bıle bende pin demeye alıstım :D

dark_moon
08-05-2009, 11:57 PM
yaa bıde ben mı uyduruyorum yoksaa normal mi bilmiyorum ama sıze sormak daha iyi bazen bana sankı hamsterlarımın sarı olanı syrıan beyaz olanı baska cıns gıbı gelıyo ödüm kopuyo nedenlerden bırısı sey sarı ıtırım daha buyk buyuyo hala ama beyaz daha bı yavas büyüyo ve yanına gelınce fark bellı oluyo:confused:

hamsteradmin
08-06-2009, 02:14 AM
Syriandır ikisi de, bariz bir fark göremedim :)

dark_moon
08-06-2009, 02:22 AM
ohh ya cok sagol ne bılıyım zaten bende bıraz evham wardır ama ne bılyım yanyana elıme alınca beyaz sankı hıc buyumuyo gıbı geldı de neyse cok sagol:)

jnR Cech
08-31-2009, 12:30 AM
suna bakın cok degısık bı poz yakaladım aynı cenın gıbı uyumus ama flash patlayınca yere uzandı :cool:

ilk resim çok müthiş,bayıldımmmm :rolleyes: inş bende böyle güzel kareler yakalarım :) Allah bağışlasın ikisde çok şeker :)

dark_moon
08-31-2009, 12:32 AM
tesekkür ederiz:)artık anne oldu anca sırt üstü yatabiliyo emzırmekten:Dsende yakalarsın merak etme

jnR Cech
08-31-2009, 12:35 AM
tesekkür ederiz:)artık anne oldu anca sırt üstü yatabiliyo emzırmekten:Dsende yakalarsın merak etme

benim kızımda anne olabilicekmi acaba.annem buna anca izin verdi bide torunları görürse kalpten gitmesin sonra:D hem biraz kıskandı galiba bıdığımı :p