PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çarkına binmiyor :(

murat
24.07.09, 11:22 PM
merhaba arkadaşlar,hamsterımı bana bir tanıdığımız verdi.Bana geleli 3 hafta oldu yaklaşık.Ama 3 haftadır hiç çarkına binmedi.Gayet mutlu,elime alıştı,alkışlayınca uyanıp yemek yiyor.Peşimden geliyor gayet mutluyuz bir sorun yok ama hiç çarkına binmiyor.Çark onun için önemli bir ihtiyaç ama binmiyor:(Nedenini anlayamadım,ben kendim bindirdim.Yine indi çarkından.Hiç binmiyor.Çarkın altında uyuyor sadece ve şu an telleri kemiriyor:DÇarka binmesi için ne yapmam lazım:confused:
çarkı buna benziyor

Seg
25.07.09, 12:30 AM
Benimki de binmiyor,bunda der edilcek birşey yokki,çarkta verceği enerjiyi kafeste tırmanarak salınca koşturarak veriyordur benimki öyle yapıyor,birde çark küçük geliyor olabilir ama bu kadar dert etme odaya sal koştursun benimki öyle yapıyor çünkü :D

hamsteradmin
25.07.09, 01:06 AM
Hamster topunu kullansın yeterli :)

murat
25.07.09, 11:35 AM
sağolun,keşke benim annemde izin verse eve salmama,dışkılar ve işer diye izin vermiyor :(

Seg
25.07.09, 02:03 PM
Denemeden anlayamazsınki benimki sadece kafesine dışkısını yapıyor mesela seninkide öyleyse sorun olmaz...

Muhabbet kuşunu saldırırlar ama hamster konusunda olumsuz aileler. :)

murat
29.07.09, 04:39 PM
Benimki her yere yapıyor dışkısını,klavyeme,elime,yere:DBenim ailem muhabbet kuşunu kesinlikleeeeeeee almaz çünkü benim tüye alerjim var:(Boğulurcasına öksürüyorum,doktor ilk başta kuşu yasaklamıştı tüy döküyor diye

episodetwo
29.07.09, 04:51 PM
:D bi sorun çıkmaz merak etme :D bendede var episom hiç döndürmedi üstüne çıksa bile yayılıp uyuyo çok tembel :D ondan sonra bide luna var dişi şuan hamile satın aldığım yerden 10 tl ye egzersiz topu aldım ama dikkat edin kazıklanmayın ben aynısını başka yerde 25 t ye satıyolardı hatta size aldığım yeride sölim istanbulda anadolu yakasında maltepede hayvan pazarı var ordan aldım .topun içine koydum episoyu evin içinde dolşıyo ama bi şeye daha dikkat et yarım saatten fazla koyma topa karnı acıkır susar falan tekrar kafesine koy

murat
29.07.09, 06:27 PM
tamam sağol,ben İstanbul Kartal'da yaşıyorum Maltepe yakın bize,Maltepe'nin neresinde hayvan pazarı?

episodetwo
30.07.09, 01:09 PM
maltepe camiye gelmeden nt kırtasiye nt mağazası varya onun karşısında aşağı doğru inen sokak var orada kime sorarsan sor söylerler

episodetwo
30.07.09, 01:11 PM
4 tane dükkan var ben küçük boy top aldım 10 tl ye yanlız 4 tane dükkanıda dolaş 1 i 15 tlden satıyodu karşı dükkana geçtim orda 10 tl ye verdi adam kazık yeme oke ama nt mağazasının tam karşısı yani orda hayvan pazarını kime sorarsan sor gösterirler ben şuan adanadayım istanbulda bende kartalda oturuyodum taşındık

murat
30.07.09, 01:24 PM
sağol biliyorum nt'yi ,bakarım

Mustafa96
23.08.09, 01:20 AM
BEnm Hamsterde Çarkta Koşmuyo Hattaha Koşcağına ÇArkta uyuo xD

Mert K.
29.08.09, 12:05 AM
çarkı sevmemiştir yada daha çarkı tanıyamamıştır zaman ver ona ve çarkı deiştir ;)