PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba

Loaris
02-23-2011, 05:25 PM
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım . Dün hayatımda ilk defa hamster aldım . Suriye hamsterı galiba . Ancak daha elime gelmiyor .Ve bide ben yanına gelince saklanma yerine gidio . :D Yemeği kabına koyuyorum yiyo ve çemberine de binio baya ama benden korkuyor galiba . Ne yapmalıyım ?
Ve ayrıca sizler muz ve sebze verin demişsiniz . Bunları nasıl yedircem hamsterıma kabına mı koyayım ? Şimdiden teşekkür ediyorum

-ErgünCan-
02-23-2011, 09:25 PM
Hoşgeldiniz :) Hamsteri Alıştırmak elde tutmak [Only Registered Users Can See Links] bu konuya bakmanı tavsiye ederim.Muz enerji verir,az miktarda verilmesi daha iyi,sebzeyide yağsız,haşlanmış verebilirsin.Yumurta örneğin çabuk bozulur,kafesten almalısın birkaç saat içinde.

Loaris
02-23-2011, 11:37 PM
Üzgünüm ama şöyle bi durum var . Çarkının arkasına girio ve ordan çıkmıo . Elimden vermek istedim bugun ancak istemedi ve galiba ağladı . Çok üzülüyorum . Nerde yanlış yaptığımı anlamıyorum . 2-3 gün kendi haline bıraksam daha iyi olurmu ?

-ErgünCan-
02-24-2011, 04:43 PM
O konuya baksaydın cevabını alacaktın :) Herneyse Zaten İlk 2,3 gün kafese,ortama alışma sürecidir.Çok normal emin olun,özellikle petshoplardan alınan hamsterlerde,insanlara karşı bir soğukluk var,iyi bakılmıyorlar malesef.Kafes dışından vermeye çalışın yiyecekleri,kısık sesle sesinizi alıştırın.