PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yarın Hamster'ımı Alıyorum :)

BlackNWhite
02-18-2011, 06:16 PM
Son 3-4 aydır ailemden hamster istiyordum.Onları ikna etmek ve bu cicişlerin bir fare olmadıgını anlatmak için çok uğraştım. :) O kadar uğraştım ki..! Duygularını sömürmeye çalıştım, ellerine onların fare olmadıgı kanıtlayan belgeler falan verdim Ama sonunda kazanan ben oldum :) Onları ikna ettim ... :) Yarın gidip hamişimi alıcam inş.. Suriye istiyorum ele gelsin :) Simdi benim bi kac sorum olcak onlara cevap verirseniz sevinirim :)
1-Aldıgım suriye hamstrı için ne kadar büyülükte kafes almalıyım?
2-Hamster topu alsam evde gezinmesine izin versem , topun ona oldugunu belli etmek icn oraya kück dıskısını brakıcakya hani yerleri kirletir mi?
3-Eminönünde hamster topu , kafesi ,yemi vs. satılır mı?

Youthanasia
02-18-2011, 06:30 PM
Oncelıkle hayırlı olsun dostum :)

1- Eger alacagın 1 tane hamstersa bu 1 katlık kafeslerden yada " [Only Registered Users Can See Links] " bunun tıpınde de olabılır. Yada daha buyuk alırsan tabi hamsterın ıcın daha iyi olur bu.

2- Hamster topunun delıklerı oldugundan kucuk buyuk dıskısı her turlu kırletır halını, evini.

3- Emınonunden alma derım bence? Nerde otruyosun ?

BlackNWhite
02-18-2011, 06:32 PM
Peki bu linkini gönderdign kafes ne kdr? Yha peki bu hamster topuna dısarıda alıstırsam sonra evde uygulasam yineler mi? Ben esenelrde oturuyorum buralarda öyle gidebilecegm ve bildigim pet shop yok bu yzden tek carem eminönü :S

McBurger
02-18-2011, 06:35 PM
Kafes 80-100 tl arası.bende o kafesten alacağım hayırlı olsun :)Bende babamı doktor zaten anlıyor.Bende fare farkını babama anlattım babam anneme :D Annem şimdi razı

BlackNWhite
02-18-2011, 06:37 PM
Kafes 80-100 tl arası.bende o kafesten alacağım hayırlı olsun :)Bende babamı doktor zaten anlıyor.Bende fare farkını babama anlattım babam anneme :D Annem şimdi razı

Ne gsL olms :) Ben ilk soyle uygun fiyatta bi kafes alcam para biriktiriyorum zaten sonra kademe atlarız inş. :)

McBurger
02-18-2011, 06:39 PM
Ben küçük bir kafes aldım Hamsterin nasıl bir istek istediğini çözdüğüm anda alırım güzel bir kafes.İstersen benim kafesin fotolarını koyayım.

BlackNWhite
02-18-2011, 06:41 PM
Hmm olabilir memnun olurum en azından kafamda bi şekil olussun :)

cıtırcık ve pıtırcık
02-18-2011, 11:01 PM
ne olursa olsun eminönünden almayın derim ben. orada hiç iyi bakılmıyor. başka bir semtte vb. belki iyi bir petshop bulabilirsiniz.

AsCoRbAt
02-18-2011, 11:04 PM
hamsteri alınca resimlerini koyarsan sevinirim başka hamsteriler görmek çok güzel ouyor

cıtırcık ve pıtırcık
02-18-2011, 11:07 PM
evet. hamsterlar çok sevimli oluyor.