PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tuvalet Yeri

Bademm
16.02.11, 02:28 PM
Bu kafesi öylesine buldum :D Yakında bi tane almayı düşünüyorumda yanındaki yeri ben ev sanmıştım uyuması için ama tuvaletmiş :D Oraya tçişini falan yaparmı kendiliğinden ? Ben alınca orda uyusun istiyorum üstü şeffaf görürüm naptığınıda :D Nasıl alıştırırım ?

WooLey :)
16.02.11, 02:33 PM
o kafesi biliom :D boşuna para ödersin 70 tl :D onun iki katlısından al aynı boyutta yine 70 tl :D

Bademm
16.02.11, 02:44 PM
Bu kafes 57 2 katlı olanda 70tl :D Aslında onuda düşündüm ama üst kattan talaş falan dökülür diye bunu düşündüm bide taşıma sapıda var almamın en büyük nedeni o tatile falan giderken kolay olsun diye :D

-ErgünCan-
16.02.11, 03:45 PM
2 katlı kafesler aslında geniş alan sunmuyor.2 Katlısı bir suriye için yeterli olabilir.O Kutulara gelince onlar ev.Bu kafesin 3 katlısından bendede var.O evi çıkardım,diğer kafesime koydum.Bazen orda uyudu.Yani o kutu ev amacıyla alınır.Bu kafeste küçük gibi.Talaş dökülüyor doğru.Çorap falan da koyamıyorsunuz yanlara,içeri almaya uğraşırlar.

tofy
16.02.11, 04:56 PM
ben bu kafeslerden gördüm hamsterı gözlemleyebilmeniz için uygun değil. ayrıca biraz da küçüktü. benim gördüğümün büyük boyu değilse alma derim.

Bademm
16.02.11, 04:58 PM
46*26*26 ölçülerindeymiş

AsCoRbAt
16.02.11, 09:34 PM
bende bu kafesin 2 katlısından var roco full o evde uyuyor içine pamuk koyarsan senin hamsterin de uyur ve ben kafesi 50 tl ye aldım üstkattan talaş dökülmesini istemiyorsan bant ile kenarları kapatabilirsin ben kaptmadım bıraktım örtüye dökülsün silkeliyorum geciyor
ama sana ımac kafesleri öneririm daha geniş alan sağlaması açısından

-ErgünCan-
16.02.11, 09:36 PM
Pamuk zararlı olabiliyor.Ayrıca bant kemirilirse zarar verir.Tüğlerinide çekebilir.

AsCoRbAt
16.02.11, 09:45 PM
Pamuk zararlı olabiliyor.Ayrıca bant kemirilirse zarar verir.Tüğlerinide çekebilir.

ben de bunu düşünerek bantlamadım ama bantlayanları bu forumda gördüğüm için söyledim , pamuk yerine de yuva kılı kullanılablir ama onlarda çok ucuyor dağalıyor

Bademm
16.02.11, 10:04 PM
Peki ımac kafeslerede bakıcam teşekkürler =)