PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Erzurumda Hamster Arıyorum!

Hamster_fun
07-20-2009, 09:35 PM
Merhaba. Erzurumda görev yapıyorum ve hamster arıyorum fakat hiçbir yerde bulamadım. Erzurum'da olupta hamsterlarını paylaşmak isteyenler lütfen haberleşelim.

hamsteradmin
07-20-2009, 09:39 PM
Bol şans :)

Hamster_fun
07-20-2009, 10:16 PM
Bol şans :)

Teşekkürler... İnşallah biri çıkar. Pek umudum yok ama

CooLMaSTeR
07-21-2009, 10:27 AM
Arkadaşım Bende Erzurumdayım Ve 2 Senedir Besliyorum Hamster...Sen Nası Bulamadın....Yakut Plaza Hamster Yuvası =)

Hamster_fun
07-21-2009, 11:11 AM
Arkadaşım Bende Erzurumdayım Ve 2 Senedir Besliyorum Hamster...Sen Nası Bulamadın....Yakut Plaza Hamster Yuvası =)

Yaklaşık 10 tane petshop dolaştım sadece dediğin yakut plaza da capon akvaryumda buldum. Daha yeni yavrulamış ve yavrular ayrılamıyor. Anne ve babayı 150 tl ya veririm diyor. Ben de Erzurum'un bir ilçesindeyim süreki gidip gelemiyorum. Kafes bile hazır bir tek hamster bekliyoruz :)

[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

burak8989
07-22-2009, 01:13 AM
Yaklaşık 10 tane petshop dolaştım sadece dediğin yakut plaza da capon akvaryumda buldum. Daha yeni yavrulamış ve yavrular ayrılamıyor. Anne ve babayı 150 tl ya veririm diyor. Ben de Erzurum'un bir ilçesindeyim süreki gidip gelemiyorum. Kafes bile hazır bir tek hamster bekliyoruz :)

150 liramııı yuh be kardeşim 10 liralık şey gözlerini para bulamış insanların

buraq
07-22-2009, 01:42 AM
kafes güzel ancak büyük =)

umarım içinde en yakın zamanda canlılarda olur :)

Hamster_fun
07-22-2009, 10:28 AM
kafes güzel ancak büyük =)

umarım içinde en yakın zamanda canlılarda olur :)

150 tl demesinin sebebi de hazır yavrulayan anne-baba var diyor:) Yavrular 15 tl. Telefonla konuştum bakalım inşallah sahipleneceğiz 2 adet syrain beyaz. Kavga ederlerse kafesi ortadan 2 ye böleriz artık.

buraq
07-22-2009, 01:33 PM
suriye hamsteri için küçük değilmi borular ? beslemedim suriye ama öyle gözüktü gözüme :)

Seg
07-22-2009, 02:28 PM
Suriye hamster'ı o borulardan rahat geçer,kafasının geçtiği her yerden geçen hayvanlar bunlar...

Kafesin büyük olması güzel bişey ama 150 Tl gibi bir fiyat çok doğrusu 2 yetişkin hamster ve yavruları için...

Syrian'ların tek bakılmasını öneririm kavga ederler... Gerçi bizim burdaki her petshop'da 25-30 tane suriye hamster'ı akvaryumda duruyor ama kafese alınca sorun olabilir belki...

Yinede dene istiyorsan ama kavga ederlerse,bir kafes daha alabilme şansın var mı ?

Hamster_fun
07-22-2009, 05:33 PM
Zaten bir terslik çıkmazsa gelecek olan syrian ların ikisi kardeş. Kavga durumunda orta kısmı 2 ye bölüp ayırabilirim. Ya da üstteki 2 bölümü birine alt bölümden bir boru çıkarıp yanına kendi oluşturacağım bir kafesle birleştirip diğer hamstera ayırmayı düşünüyorum.

CooLMaSTeR
07-22-2009, 06:27 PM

yok yaw o kadar mı...ben tek ini 15 e aldım....hatta anneden ayrılmasına 3 4 gün varmıs..6 lirada anne dedi almadım....vay bea....harbi uçmuş elemanlar...:(

Seg
07-22-2009, 08:40 PM
Sizin ordaki petshop lar gerçeken uçmuş,biz Eskişehirde 5-6 liraya yavru-yetişkin hamster alabiliyoruz...

15 Tl demesi gerçekten fazla geldi...

Hamster_fun
07-23-2009, 12:48 AM
Malesef pahalı. Pahalı olmasının sebebi olarak hamsterların Ankara'dan geldiği hatta bu yolculuk esnasında bir keresinde birçoğunun telef olduğu söylendi :( Yazık hayvancağızlara. Duyunca üzüldük çok.

hamsteradmin
07-23-2009, 02:21 AM
Böyle bir petshopa satın alarak destek olmamak lazım aslında. Ama başka türlü nasıl hamster bulursunuz bilmiyorum.