PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gonzales alınır.

PuffyPaffy
02-02-2011, 07:40 PM
1,2 en fazla 3 aylık gonzales alınır. Acil değildir dişi yada erkek fark etmez. sağlıklı olması önemli ve hırçın olmıcak şimdiden teşekkürler.
Birde İstanbul içi herhangi bir yerde gonzales satan petshop varsa yardım edebilirsiniz. Forum istanbul Arkadaş pette yoktur.

cıtırcık ve pıtırcık
02-03-2011, 12:02 PM
burada satılıyor. istanbul esenkent sunflower aquarium pet shop. tek katlıdan 4 katlıya kadar her türlü kafes, çark, top vb. bulunur. hayvanlara gayet iyi bakıyorlar. ben de gonzaleslerimi oradan aldım. ulaşım: taksime gidip, oradan 76D veya 76E'ye atla. direk buraya geliyorlar. ama şehir dışı olduğu için sana daha yakın bir yere gitmeni öneririm. en son baktığımda gonzales yoktu ama şimdiye kadar gelmiş olması lazım. olmazsa ben gelince sana ulaşırım.

PuffyPaffy
02-03-2011, 01:10 PM
esenkentte teyzemlerde oturuyor kolayca gelebilirim geldiğinde haber verirsen sevinirim teşekkürler

bilal669
03-23-2011, 05:56 PM
1,2 en fazla 3 aylık gonzales alınır. Acil değildir dişi yada erkek fark etmez. sağlıklı olması önemli ve hırçın olmıcak şimdiden teşekkürler.
Birde İstanbul içi herhangi bir yerde gonzales satan petshop varsa yardım edebilirsiniz. Forum istanbul Arkadaş pette yoktur.

ben 1ay önce dişi yavru gonzales almıştım. istersen verebilirim.
forum istanbul'da ki arkadaş pettende 1,5ay önce bi erkek almıştım ama o aldığımda 2aylık flandı.

Macubass
03-23-2011, 06:20 PM
İstanbul'daki kuzenlerim de sunflower aquariumdan almışlardı hamsterlarını.