PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Satılık Albino Acil

PuffyPaffy
02.02.11, 07:24 PM
Arkadaşlar 5 aylık 1 kere çiftleştirilmiş 2 hamsterım var dişi gayet haraketli elinde durur yemek verirseniz elinizde yer ağzına doldurmaz konuşmanızı dinler yere koyduğunuzda üstünüze gelir kaçmaz aldığımdan beri 1 kere bile ısırmadı 7 yavru yaptı.
Erkek uysal biraz tembel diyelim geceleri bütün gün koşar elinize aldığınızda ses verir yemeği yer çarkında koşmayı sever. Tüyleri biraz kabarıktır abartılcak şekilde değil.
ikiside veteriner gözleminden geçirildi sağlıklı burun akıntısı alarji ıslak kuyruk vb. hastalıklar hiç yaşanmadı asla ısırmadılar.
İkiside albinodur.
7.50 tl olarak satmak istiyorum İstanbul bayrampaşadayım herhangi biryere getirebilirim.
1. dişi 2. erkek ve kavga etmediler bu güne kadar beraber fotoları. Hamile olduğundan ayırmıştım. Eğitimlilerdir kafesin çiş bölümü haricinde başka yere yapmazlar.
Not: acil satılık. !!!

-ErgünCan-
02.02.11, 08:02 PM
PuffyPaffy bayrampaşa yıldırım da oturuyorum.Alabilirim 1 tanesini :) Msn adresim er.gun.c@hot.Eklersen sevinirim.

PuffyPaffy
02.02.11, 08:06 PM
Hangisini istersen

-ErgünCan-
02.02.11, 08:07 PM
Valla 2 sinide alada bilirim :) 1 teyzemle konuşayım.1 tane alıcam en az o kesin.Bayrampaşada nerde oturuyorsunuz ? Belki diğerinide alabilirim.

PuffyPaffy
02.02.11, 08:11 PM
Kocatepede oturuyorum. hemen verebilirim istediğin bi gün fark etmez saatte önemli değildir. Bu arada msn açamıyorum pc arızalıda özel mesaja gel istersen ?

-ErgünCan-
02.02.11, 08:13 PM
Tamam özeldeyim.

PuffyPaffy
03.02.11, 01:13 PM
Dişi satılmıştır arkadaşlar. Erkek kaldı sadece