PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ölüyor mu?

Awc
01-15-2011, 06:40 PM
Merhabalar arkadaşlar. Muse adında bir erkek hamsterım var. Dershaneden geldiğimde kulübesinin dışında top olmuş bir şekilde buldum onu. Hiç kulübesinin dışında uyumazdı oysaki. Annemin anlattığına göre kardeşim Muse u öle görmüş ve annemi çağırmış. Annemde ona çekirdek falan uzatmış sendeleye sendeleye gelmiş çekirdeği tutamamış bile kafasını kaldıramıyor gözleride kapalı. Şimdi top olmuş gene yatıyor ölmedi şuan ama ne derdi var bilmiyorum. Can çekişsinde istemiyorum. Ne yapabilirim? Şimdiden teşekkürler...

maggie
01-15-2011, 07:34 PM
sadece uyuyordur belki, cünkü benim bızdıkta bir kaç gündür kafesin köşesine kıvrılıp uyuyor. gunduz olduğu içinde uyanamıyor haliyle. ama geceleri uyanıp gene çarkına çıkıyor. umarım bir hastalığı yoktur hamsterının. ama tabi onu sen daha iyi tanıyorsun.hasta olduğunu düşünüyorsan veterinere götürmelisin bence.

WooLey :)
01-15-2011, 07:36 PM
wideosunu çek gönder yada en azından fotoğraf , böyle anlaşılmaz

Awc
01-15-2011, 08:50 PM
Mesajlarınız için teşekkür ederim. Kafesini kalörifere dayadım biraz kendine geldi yemek falan verdim ağzına,tutamıyordu bile. Daha sonra biraz kendine geldi küçük kafesine aldım bol talaş koydum. Şimdi baya baya iyi oldu hala biraz mahmur. Yemeğini falan normal yiyebiliyor.Galiba kafesi bayağı büyük orda üşüdü,kış uykusu sendromu gibi birşey oldu. Tam birşey söylemek zor tabi ama eğer yarın gene böyle olursa bir video çekerim ve sizlerle paylaşırım. İlginize teşekkürler :)

WooLey :)
01-16-2011, 02:36 PM
kış uykusu sendromu :)