PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Full Aksesuarlı Hamster Kafesi - Critter Trail

emin
03.01.11, 06:28 PM
[Only Registered Users Can See Links]

[Only Registered Users Can See Links]

FİYAT: 65TL

Hamster veya küçük kemirgenler için geniş oyun alanı sağlayan kafestir. Ayrıca yavru Guinepigleriniz ve tavşanlarınız için de kullanabilirsiniz. Yetişkin Guineapig ve Tavşanlar için taşıma kafesi olarak da kullanılabilir.

• Kafese aksesuarları dahil set halindedir. (Suluk + Yemlik + Borular + Üst Yuva + Koşu Çemberi)

• Ölçüleri : 50x30x25cm (en-boy-yükseklik)

• Tertemiz çiziksiz sıfırdan farkı olmayan bir üründür.

• 2 hafta yavru guineapigimiz için kullanılmış yeni bir kafes almamız nedeniyle ihtiyaç fazlası olmuştur. Kullanımın ardından dezenfekte edilip temizlenmiştir.

Karşılaştırma yapmak isteyenler için ekliyorum. Sıfır fiyatı 90TL + kargo bedelidir.
Kartal-Maltepe-Bostancı-Caddebostan-Beşiktaş-Kadıköy gibi merkezlerde İstanbul içi elden teslim satışı düşünülmektedir. Kargo veya get ile satışı düşünülmemektedir. Takas kesinlikle teklif etmeyiniz. Fiyat sondur.

Gün içerisinde Cep telefonu ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca site aracılığıyla atılacak makul mesajlar günlük olarak cevaplandırılacaktır.

Fotoğraflar tarafımdan çekilmiş olup ürünün kendisine aittir.

Kartal'da uplifepark sitesinde oturmaktayım, gelip evden satın alırsanız 10 tl lik bir indirim söz konusudur.

sitesi aracılığıyla.
eminkurtoglu@gmail.com e-posta adresi üzerinden veya cep telefonundan (0535 247 90 33 ) gün içerisinde ulaşabilirler.

-ErgünCan-
03.01.11, 07:10 PM
Gelişmiş editten ataç işaretine tıklayarak seçip yükleyiniz.Ayrıca hamsterim.com dışındaki site linkleri vermek yasaktır.

Macubass
03.01.11, 07:14 PM
Fiyat çok uygun ama ben Samsun'da oturuyorum :(

emin
03.01.11, 07:48 PM
-kusura bakmayın forumda yeni olduğum için ilanla ilgili kuralları bilmiyordum.

-samsundaki arkadaşım, istanbulda bir tanıdığınız varsa o şekilde yapabiliriz.

cemoli12345
04.01.11, 12:16 AM
bisey sormak istiyorum kafeslerin çogunun böyle yanında delikler var onlar ne işe yarıyor??(arkadaşın kafesinde böyle kırmızı parcalar varya üzerinde mavi bir yuvarlak var onu kastetmek istedim)

Macubass
04.01.11, 01:34 PM
-kusura bakmayın forumda yeni olduğum için ilanla ilgili kuralları bilmiyordum.

-samsundaki arkadaşım, istanbulda bir tanıdığınız varsa o şekilde yapabiliriz.

İstanbul'da hiç bir yakınım yok ne yazık ki...
:(