PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : gonzaleslerimizi aynı kafese koyduk ama...

yarman
31.12.10, 09:40 PM
arkadaşlar bir sorum olacak. siyah gözlü gri erkek gonzales ile kırmızı gözlü krem rengi dişi gonzalesimizi erkeğin kafesine koyduk.. erkek olandan değişik sesler geliyor ve kavga ediyor gibiler.. sizce bu normal mi ayırmamız mı gerekir

skaterboy
01.01.11, 03:56 PM
daha önceden hamsterlarınızda çiftleşme oldumu

yarman
01.01.11, 04:26 PM
yok ilk defa deniyoruzz.... ilk çiftleşmeleri olacakk...

edanur149
19.11.11, 02:09 PM
merhaba bu siteye yeni üye oldum ve 2 tane gonzelesim var.biri dişi diyeri erkek.dişinin adı cicime diyeride romeo.dişinin hamile olduğunu düşünüorum çünkü evlerine talaş topluyorlardı ve evi yemeklerle doluydu.herhangi bir şişilik göremedim.kavgada etmiyorlar tersine çokta iyi geçiniyorlar.birgün evini temizledik ve sonra evine girmediler talaşta toplamadılar.hep evin yanına yatıyorlar.yattıkları yere hep talaş toplamışlar ve uyanık oldklarını hiç görmedim.arada öldüklerini sanıp kafesi salııyorum ama hayla yaşıolar.memleri daha belirgenleşmemiş.sizce cimcimem hamilemi...???

Tonto Bonito
19.11.11, 02:11 PM
her yere mesaj atmanıza gerek yok. konu açabilirsiniz.

serverous
19.11.11, 07:55 PM
arkadaşlar bir sorum olacak. siyah gözlü gri erkek gonzales ile kırmızı gözlü krem rengi dişi gonzalesimizi erkeğin kafesine koyduk.. erkek olandan değişik sesler geliyor ve kavga ediyor gibiler.. sizce bu normal mi ayırmamız mı gerekir

ilk başta iki kafesi yan yana koymalısınız çünki kokularına alıştırmalısınız 1 gün falan, daha sonradan aynı kafese koymalısınız ;)

Bade'mm.
20.11.11, 01:53 PM
Ben direk aynı kafese koydum aldıgımda Dişi, erkeği dövüyordu sonradan dişi doğurdugu için ayırdım.