PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Korku problemi!

merlin
18.07.09, 12:34 AM
Bizim ufaklik iki gundur anormal bir korku durumlarinda. Masaya tabak koy sesine sicriyor, konusmaya basla korkuyor, kola ac korkuyor. Son iki gundur boyle bir korku durumu basladi. Nedir, nedendir, nasil kurtuluruz?

talkyu
25.08.09, 11:08 PM
Bizim ufaklik iki gundur anormal bir korku durumlarinda. Masaya tabak koy sesine sicriyor, konusmaya basla korkuyor, kola ac korkuyor. Son iki gundur boyle bir korku durumu basladi. Nedir, nedendir, nasil kurtuluruz?

bir iki gün onu yalnız bırak

CooLMaSTeR
25.08.09, 11:12 PM
çok kötü bi şekilde korkutmuşsunuz .. ya ağır birşey düşürdünüz o uyurken yanında yada süpürge çalıştırdınız.

Mustafa96
25.08.09, 11:26 PM
BEnimkide Korkuudan Sıçıyor şu aralar :D

hamsteradmin
26.08.09, 12:01 AM
Bu durumun başlangıcına sebep olan şey belli mi? Yiyecek vererek motive edebilirsiniz.

chuckie
30.08.09, 05:14 PM
benimkide aynı durumda

fındık
30.08.09, 07:03 PM
yerinden zıplıyo bi ses duyunca neden olabilir ??ne yapmak lazım ?ya lütfen cevaplayın

hamsteradmin
30.08.09, 07:12 PM
korktuğu için zıplıyor. ani ses hareket yapmamak gürültülü yere koymamak lazım.

köfte
30.08.09, 07:37 PM
benim köftede aynı durum var soracaktıam ama kardeş konuyu bizim yerimize açmış,biz de anlatalım sorunumuzu hazır konu varken. yanında konuşuyorum aniden zıplıyor köfte beni gördüğü halde,kafesine koymak için yakalamak istediğimde falanda ufak sıçramaları oluyor,çok gürültülü bi ortadam da de değiller,akşama kadar sessiz oda da uyuyorlar.

hamsteradmin
30.08.09, 07:51 PM
büyüme sürecinde sessiz ortamda kaldıkları için en ufak seste korkuyorlar. korktukları zaman konuşmak, korkmuyorsa okşamak vs işe yarayabilir, ya da yiyecekle motive olabilirler. ama daha çok korkarlarsa üstlerine gitmemek lazım.

fındık
31.08.09, 12:43 AM
ama son zamanlarda oldu önceden olmuyordu :(