PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bir anı :)

carpe diem
12-10-2010, 04:55 PM
karamel daha bir kaç aylıktı. normalde hep elime alırım o gün de yatağımın üstünde, karşımda laptop elimde karamel oynaşıyorduk yine :D sonra bu sıkıldı elimden yatağa atlamaya kalktı. ben de bağdaş kurmuştum o zaman. tam bacaklarımın ortasına düştü. ben de iyi dedim kaçacak yeri yok. bir de o zamanlar daha titizdim ben de. giysilerime falan sürmezdim pek. o da elimden başka tenimi bilmiyor, eşofmanı daha önce görmemiş. aldığımdan beri bir kez bile ısırmayan karamel orda bacaklarımın arasında dolanırken bir ısırdı... :D fena da canım yandı hani... ben de beklemiyorum öyle bir şey. hiç ısırmamış etmemiş. sinirlendim tabi canım tatlı :D ama işin tuhafı ısırınca onun da suratının değişmesiydi :D "ısırdık bişeyi ama yumuşak çıktı yanlış bişey yaptım sanki" der gibi bi bakışı vardı :D:D bir de ben de bağırınca üstüne. sinirle aldım kafese koydum geri. bu sefer hemen yuvasına gitti kapattı kapısını içerdeki tuvalet kağıtlarıyla. küsmüş gibi geldi bana. bir de hamsterları bilmiyorum ama genel olarak hayvanlarda intihar eğilimini bildiğimden üzüldüm de karamelin suratının şeklini görünce. bu sefer gittim tekrar dışarı çağırdım hemen çıktı elime geldi kendini sevdiriyor resmen :D barıştık öyle de... ama kesinlikle hayvanların da bazı şeyleri anladığını bir kez daha fark ettim o gün :)

naruto
12-10-2010, 06:19 PM
anlaaaaaaaaaaaaar hamster bu herşeyi anlar :D :D
iyi bacak aranı ısrmadı bidaha çoğcuğun olmazdı :D :D
hahahahaaahhaa

carpe diem
12-10-2010, 06:20 PM
merak etme oldukça yakın bir bölgeyi ısırdı zaten :D