PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hamsterlerimin cinsel organı cıktı kanıyo yardım

diji_fatih
12-05-2010, 07:20 PM
2 adet hamster aldım.aynı kafese koydum ertesi gün beyaz olanın cinsel organı dısarı cıkmıs ve kanıyo olarak buldum dedim ki kavga etmisler ıssırmıs sandım ayırdım. sonra temizledikten sonra tekrar koydum aynı kafese ve siyah olan geldi kanayan yeri ısırdı. tekrar ayırdım. siyah olanda hic bi sorun yok ayırdıgımda aksam oldu 2 saat sonra siyahında cinsel organı dısarı cıkmıs kanıyo olarak gördüm beyaz olan ölüyo ama siyah da ölür sanırım ama neden dısarı cıkıyo ve neden kendi kendine kanıyo?????

naruto
12-05-2010, 07:53 PM
belki çiftleşmişdir ayrı ayrı kafese koysana yada kafesi bişeyle bolseymişin

Starkiller
12-06-2010, 12:07 AM
Çiftleşmiş olmaları yüksek ihtimal.Birbirlerinin ısıracak başka yerlerini bulamadılar cinsel organlarınımı ısırıyorlar Allah aşkına :D

Ayrı kafeslere koy ve 2 hafta bekle bakalım.Dişi doğurabilir :)

-ErgünCan-
12-06-2010, 08:22 PM
Suç sizde.Gördünüz kavga çıkmış neden 2.defa yanyana getiriyorsunuz ? Çiftleşmekle olmaz bu.Hasar gördü.Kanadı.Kendi adıma konuşuyorum ,,çiftleşmeyle olmaz bu kanama olayı ! Kavga esnasında yaralandı.Muhtemelen birbirlerinin üstüne çıkıp kavga ettiler.O esnada ısırdı.

Starkiller
12-06-2010, 09:03 PM
Suç sizde.Gördünüz kavga çıkmış neden 2.defa yanyana getiriyorsunuz ? Çiftleşmekle olmaz bu.Hasar gördü.Kanadı.Kendi adıma konuşuyorum ,,çiftleşmeyle olmaz bu kanama olayı ! Kavga esnasında yaralandı.Muhtemelen birbirlerinin üstüne çıkıp kavga ettiler.O esnada ısırdı.

Belliki arkadaş deneyimsiz fazla üstüne gitmemek lazım ;)

Uygun bir uslüplede anlatılabilir suçun onda olduğu ve bunun bir saldırı olduğu

diji_fatih
12-08-2010, 08:43 PM
arkadasım kavga ettiklerini bilmiyorum. sanırım bir hastalık ayırdığımda hic birseyleri yoktu. gayet aktifdi ama aksama doğru kuyrugunun altından et parcası cıktı kendiliğinden cinsel organı sanıyorum cinsel bir hastalık olabilir.

naruto
12-08-2010, 09:14 PM
belki çiftleşmiş ol olasılı olabir erkek le dişiyi ayrı tut dişiye fazla el sürme 1.5 hafta bekle
bakalım belki doğrur internette araştır hamster hastalıkları diye
hamster öldümü?

madeinn
12-08-2010, 09:33 PM
et parcasi kordonu olabilir. yavru yoksa yemistir yavrusunu