PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gitti...

Starkiller
12-02-2010, 06:39 PM
Arkadaşlar..Bugün yürüyüşe çıktım.Hamsterimida cebime koydum.Uyuyodu.Bazen ara sıra kafasını çıkarıp bakıyordu.Sonra..Bir baktım yerinde yok..Gitmiş..Öldümü kaldımı ne oldu bilemiyorum...Elveda Rony..Seni çok özleyeceğim...

Yarın başka Hamster almaya gideceğim sizce doğrumu yapıyorum.İlk hamsterimin başına böyle bir olay gelince başka hamster alarak doğrumu yapıyorum.Kendimi çok suçlu hissediyorum.Hem günaha girdim,hemde en iyi arkadaşlarımdan birini kaybettim.Benim yüzümden oldu hep :(:(:(

kingibo123
12-02-2010, 07:30 PM
Dostum,neden cebine koydun ki sende ? Elinde götür :S

-ErgünCan-
12-02-2010, 07:39 PM
Allah allah ..Neden hayvanı dışarı çıkarıyorsun ? Hemde cebinde.

Starkiller
12-02-2010, 07:57 PM
Bi geçmiş olun diyeniniz yok çözdüm ben olayı tamam..

-ErgünCan-
12-02-2010, 08:28 PM
Allah allah .Kbakma .Bu konuyu buraya açarken geçmiş oLsun diyeceğimizi mi düşündün ? Hayvanı cebinde dışarı çıkarmışsın .Geçmiş olsun .

Starkiller
12-02-2010, 08:36 PM
Allah allah .Kbakma .Bu konuyu buraya açarken geçmiş oLsun diyeceğimizi mi düşündün ? Hayvanı cebinde dışarı çıkarmışsın .Geçmiş olsun .

Eh en azından sizin iyi insanlar olduğunuzu ve anlayış göstereceğinizi düşündüm.Belliki bir kısmınız hakkında yanılmışım..

Starkiller
12-02-2010, 08:41 PM
sonuçta herkesin başına gelebilir... paris ve londra'dan önce (bir kaç gün önce yani)
bende ufaklık die bir hamsterimi kaybettim =/ bencede böle karşılamak yanlış olur:..

Geçmiş olsun.Beni anladığına sevindim.Nası kaybettin diye soracağım ama tekrar aklına getirip üzülmeni istemiyorum :(

Starkiller
12-02-2010, 08:47 PM
bu arada ben ufaklığa gizlice bakıordum...

londra ve paris'e de =/ ailem izin vermeyince mecbur kaldım

Bende Rony'e gizlice bakıyordum! Ama maalesef..Yarın başka hamster almayı düşünüyorum,çok pişmanım doğrumu yapıyorum acaba..Alırsam onada gizlice bakıcam zaten..

carpe diem
02-14-2011, 12:45 AM
Arkadaşlar..Bugün yürüyüşe çıktım.Hamsterimida cebime koydum.Uyuyodu.Bazen ara sıra kafasını çıkarıp bakıyordu.Sonra..Bir baktım yerinde yok..Gitmiş..Öldümü kaldımı ne oldu bilemiyorum...Elveda Rony..Seni çok özleyeceğim...

Yarın başka Hamster almaya gideceğim sizce doğrumu yapıyorum.İlk hamsterimin başına böyle bir olay gelince başka hamster alarak doğrumu yapıyorum.Kendimi çok suçlu hissediyorum.Hem günaha girdim,hemde en iyi arkadaşlarımdan birini kaybettim.Benim yüzümden oldu hep :(:(:(

kusura bakma da sırf egonu tatmin etmek için hamster alma. yani olaya bakar mısınız? yürüyüşe çıkıyorsun ve canlı bir hayvanı cebine koyuyorsun, kaldı ki uyusa bile senin yürüyüşünden rahatsız olup elbet uyanacaktır. tabi ki tırmanan bir hayvan olarak oradan çıkıp belki aşağı atlayacaktır. sorumsuzluğun bu kadarı... pes... bir de gelmiş geçmiş olsun dememizi bekliyorsun. köpek gezdirmiyorsun yürüyüşe çıkaracak. daha hamster bakmanı önermiyorum, dahası şiddetle karşı çıkıyorum.

tıkmak28
02-14-2011, 07:39 PM
Birader sen iyimisin hamster la yürüyüşe cıkıyosun ? köpek mı bu cıkıyon ? o hayvana ne oldu kım bılır kıs vaktı kapılar da kaldı bırde gecms olsun dıyen yok dıyosun yenı hamster alıcam dıyosun bence alma onuda kaybedersın sonra . ;)

munky
02-14-2011, 08:57 PM
aynen...

Bademm
02-14-2011, 09:04 PM
Hamsterle yürüyüşe çıkılıymı ya yazık nolmuştur kimbilir :/

yalin08
02-14-2011, 10:39 PM
köpek mi kardeşim bu?kafesi açıp kaçan hamsterlar var sen gidip cebine koyuyosun.

-ErgünCan-
02-14-2011, 10:54 PM
Konu çok eski arkadaşlar :)

munky
02-15-2011, 12:11 AM
olsun :D