PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acil yardım gerekli,ayağına basamıyor !

Seg
07-15-2009, 11:48 PM
Aslında yeni olan birşey değil 1 ay oldu nerdeyse sol arka ayağının üstüne basamıyor,ayağı sanki lastikmiş gibi kıvrılıyor ama eski neşesinden,hareketliliğinden hiç bir eksiği yok,sanki acı çekmiyormuş gibi devam ediyor.tırmanıyor,yere düşüyor ama sanki ayağında bir sorun yokmuş gibi,ancak üstüne basamıyor kullanamıyor...

Eskişehirde oturuyorum,yardım edebilcek veterinerler hangileri ve ne kadar ücret talep ederler.

hamster ım suriye hamster ı ve 1-1.5 senedir benle ama hala dinç tek sorun ayağı yardımlarınızı beklliyorum !(sitede en falza 2 sene yaşar yazıyor) :(

hamsteradmin
07-16-2009, 01:14 AM
Merhaba, bu tarz bir sorun yaşayan bir muhabbet kuşum olmuştu, yaşamını normal sürdürüyor gibi görünürken daha kötü olmuştu. Eskişehir'deki veterinerleri internetten araştırıp telefonla muayene ücreti isteyip istemeyeceklerini sorabilirsiniz. Ya da yakında olanlar varsa doğrudan uğrayabilirsiniz.Çoğu zaman kedi köpeklere bile muayene ücreti almayabiliyorlar. Vakit kaybetmeyin derim, çünkü burda size yardımcı olabilme şansımız yok.

Seg
07-16-2009, 01:45 AM
Tamam,teşekkür ederim.

Seg
07-19-2009, 05:31 PM
Sonunda ayarladım, p.tesi günü inş. veteriner e gidiyoruz.Evimizin 10 dk yakınında veteriner varmış da haberimiz yokmuş meğer...

Gerçi Anadolu'nun en büyük hayvan hastanesi bizim şehrimizde, ama çok uzak evimize... :)

hamsteradmin
07-19-2009, 11:50 PM
Hadi bakalım :)

serdar
07-20-2009, 03:15 PM
Geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda iyileşir. Benimde dayımın köpeği vardı. Arka sağ ayağına basamıyordu. Veterinerler romatizma olduğunu söylemişlerdi. iğne felan vuruldu. öyle geçti.;)