PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cinsiyeti nedir?

kemircan
20.11.10, 01:33 PM
Herkese merhaba, yaklaşık 2 hafta önce bir hamster edindim, aldığım pet shopta bir akvaryumda yaşıyordu ve yanında bir de arkadaşı vardı. Pet shop görevlilerine cinsini yaşını ve cinsiyetini sordum fakat tam olarak cevap veremediler. Ama ben syrian olduğunu düşünüyorum. Eve getirdiğimde hareketliydi, çok fazla uyumuyor, canlı ve neşeliydi. Fakat yeni büyük kafesine geçtiğinden beri ev şeklindeki plastik yuvasına talaş taşıyor, yuvasının açık olan kısımlarını talaşla örtüyor ve 23:00'de ancak uyanıyor. Bütün gün yuvadan çıkmıyor. Son iki gündür de topunda gezmek istemiyor (Ama bütün gece takır tıkır çarkında dönüyor buna eminim...) Acaba bu durgunluğunun sebebi pet shopta hamile kalmış olması olabilir mi diye düşünüyorum. Cinsiyetini bilmiyorum ama anlayabildiğim kadarıyla erkek olma ihtimali düşük. Resimlere bakıp cinsini, cinsiyetine ve ortalama yaşına karar vermeniz zor biliyorum ama düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum, saygılar. (malum tarafının resmini çekemedim ama umarım bu resimlerde işe yarar)

Macubass
20.11.10, 01:46 PM
Syrian'a benziyor. Ama bize hamsterının boyutunu söyleyip cinsel organının fotoğrafını paylaşırsan daha kolay anlarız. :)

kemircan
20.11.10, 01:59 PM
Yani boyutu... Elime sığıyor, benim ellerimde çok büyük sayılmaz :D
Fotoğraftan anlaşılırmı bilmem ama,

Macubass
20.11.10, 04:07 PM
müjdemi isterim! bir oğlunuz olmuş :)
Türü de Syrian galiba... :D

Macubass
20.11.10, 05:41 PM
ama baksana çok uzun organı :D

Macubass
20.11.10, 05:49 PM
anladııım. çok özür dilerim yanlış yönlendirmişim. dişiymiş cidden. :(

Macubass
20.11.10, 06:00 PM
:D :)

-ErgünCan-
20.11.10, 06:02 PM
Yanlış bilgilendirmeyeyim ama banada dişi gibi geldi .Baş ve işaret parmayınızla kollarının altından havaya kaldırıp fotoğraf çekerseniz daha net söyleyebilirim .Ölen hamsterimden sonra bunun gibi bişe çok aradım ama bulamadım :D Çok tatlı .Suriye .

Macubass
20.11.10, 06:10 PM
evet ayrıntılı fotoğraf iyi olurdu :)