PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : acil

utku
11-02-2010, 08:01 PM
hamsterım 1 aylık cok bitkin yuruyemiyo bile arka ayakları sanki sakat gibi, derin derin nefes alıyor. uyandıramıodum bile normalde simdi biraz canlandı ama hala yuruyemio su verdim biraz onu da zar zor içti veterinere ulaşamıyorum yardımm edin lütfen

firarettin
11-04-2010, 09:06 PM
Tam olarak ne yaptında böyle bırsey oldu ? bıraz daha acıklayıcı bılgı verırmısn

hamstırstar
11-06-2010, 08:26 AM
durumu biraz daha açıklarsan daha net bilgi verebilim ama bence iç parazit

Şerlii
11-08-2010, 06:45 PM
belki yüksekten düştüyse ayakları kırılmış olabilir hemen vet. ulaşamıyorsan hemen sitenin acil menüsünden vet. var sabit konu oraya göz at bi tel bulup ara

naruto
11-30-2010, 04:18 PM
KAFES DARLIĞI : Aşırı derecede küçük ve hamsterlar için gerekli egzersiz olanaklarını sunmayan kafeslerde görülür.
Belirtiler: Hamsterın arka tarafını sürükleyerek yarı sakat bir şekilde yürümesi buna işaret eder.
Önerilen: Bunun daha geniş bir kafese transfer etmek etmek gerekir. Bir diğer fikre göre D ve E Vitmaminlerin yeterli seviyede içermeyen diet programlarıda buna neden olabilir bu yüzden vitamin takvsiyesi yapınız. elmyra dan alıntı hamsterda görülen hastalıklarda yazıyordu işine yaramışsa sevinirim yada ileşmişse

Basakolin
12-03-2010, 06:01 PM
Bnm hamsterimede olmuştu.Veterinerle konuştum.Yemek yedirmeye su içirmeye çalış ilgilen demişti.Bi kaba yün koymuştum üste yatırdım , hem daha rahat hemde daha sıcak tutar die :)
4-5 saate ayağa kalktı zaten.