PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yardım ve görüş rica ediyorum arkadaşlar!

mrbkrts
10-26-2010, 12:39 AM
ekteki resimlerde de görüleceği gibi zeytin'in göbeğinde (üreme organının üstünde,tam göbek kısmında) sarımtırak yara gibi birşey var ve her geçen gün büyüyor gibi geliyor bana.zeytin yaklaşık 1.5 yaşında,dolayısıyla yaşlılık evresinde.yanında oğlu tarçınla beraber.tarçının ki nispeten daha küçük hatta yok gibi.yardımcı olabilecek veya fikri olan arkadaşlar yazarlarsa sevinirim.daha önceki hamsterlarımda bu tarz birşeye rastlamadım.resimlerde gayet net (o sırada elimi yalıyordu zeytin,hiç huysuzluk yapmadı:( )
[Only Registered Users Can See Links]

skaterboy
10-26-2010, 10:16 PM
saçma bişi dicem ama böbreklerle ilgili olabilir hamsterının idrarlarında tuhaf olaylar oluyomu

...:::MıSıR:::...
10-26-2010, 10:34 PM
Valla hiç rastlamadım bu tür bir şeye. Ne diyeyim, geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda geçer :(

mrbkrts
11-10-2010, 12:48 AM
merhaba arkadaşlar,

ekteki resimlerde görülen hastalığı tedavi etmiş bulunuyorum.eğer siz de böyle bir durumla karşı karşıya kalırsanız yara kurutucu merhem olarak kullanılan teramisini (okunuşu böyle) gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.1 haftada yarayı kuruttu ve yaradan eser kalmadı.ayrıca çok ucuz sadece 2,5 tl ve reçetesiz olarak tüm eczanelerde bulabilirsiniz!
şu anda zeytin çok mutlu çünkü artık göbeğinde koca bir yara yok :)