PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hamster Kafesinde Mutfak Peçetesi veya Tuvalet Kağıdı

mschong
21.10.10, 02:24 AM
Merhabalar ,
Benim de albino cüce rus hamsterım var.
Normalde altına talaş seriyorum.
Bir gün talaşın üzerine bir kaç parça tuvalet kağıdı koydum.
Hamster'ım bundan çok hoşlandı.
Tuvalet kağıdını sanki bir yorgan gibi üstüne çekip öyle uyuyor.
Ben de rahatsız edilmek istemediğini anlıyorum. Bunu yaptığımdan beri çok sakinleşti. Artık çok çok nadir elimi yokluyor. Kanattığını hatırlamıyorum.
Acaba bu şekilde tuvalet kağıdı kullanmanın bir sakıncası olabilir mi?
Eğer yoksa herkese tavsiye ederim.
Kağıtla oynarken gerçekten çok komik oluyor. :p

skaterboy
21.10.10, 11:23 AM
ben gaste kağıtı zararlı biliyorum bide o peçeteyi suluğun altına koymadığın sürece sorun yok diye biliyorum birileri yazarsa görürüz

-ErgünCan-
21.10.10, 03:19 PM
Gazete kağıdnın mürekkebi bildiğiniz zehir .Kesinlikle kullanmayın .Peçetede sağlıklı değil ıslanırsa kafes batıyor .Talaşın üstüne çorap atabilirsiniz .

skaterboy
21.10.10, 03:30 PM
ben çorap attım kemirmeye başladı üstüne almıyo yada içine girmiyo

firarettin
21.10.10, 10:35 PM
Kagıt havlu bende atıyorum evınde kullanıyor. Hamsterler gündüzleri ısıkların direk üzerlerine gelmesinden rahatsız olur bu yuzdende saklanmak ister. pamuk veya kagıt havlu atıyorum ben evinin içine döşüyor :) kapısını kapatıyor :) hemde yumusak bunda bır zarar yok.

Gazete zararlı evet murekkeb ıcermeyen kagıtta kullanabılırsn ya illa talaş diye birsey yok tabiki. Hatta bence kum kullanılmalı. zararsız olan kedi kumlari. :) dogal ortamlarında talas üzerinde yaşamıyorlardıya :)

melisa_antony
22.10.10, 05:04 PM
tamam sağolun bu arada çok şeker olabilir hamsterlar peçeteyle oynarken

carpe diem
10.12.10, 04:30 PM
tuvalet kağıtlarını şerit şerit kopartıp kafese dağıtıyorum ben. o da hepsini yanaklarına tıkıp evine götürüyor. kapı yaptı kendine onlardan :D arada ses oldu mu burnunu uzatıyor aradan kafayı çıkartıyor falan gerçekten çok tatlı bir görüntü oluyor :) sıcak tutması için de güzel bir yöntem olduğunu düşünüyorum. hem sıcak hem yumuşak :)

eda
03.01.11, 05:52 PM
Ben talaşların üzerine çorap koydum. Fakat çorabı kemiriyor , evini bozuyor! :) na yapsam bilemedim.

Macubass
03.01.11, 07:18 PM
Tuvalet kağıdı önerilmemekte. onları siz görmeden az da olsa kemirdiğinde midesinde büyüyor ve ölüme kadar gidebiliyor. Çorap ve kumaş parçaları daha uygundur

akcakoca
06.03.13, 04:48 AM
ben evine pamuk koyuyorum acaba sıkıntı olur mu? onu dağıtıp içine girip uyuyor sürekli, peçeteden daha sıcak olduğunu düşünüyorum :) ayrıca peçete konusu da doğrudur onlarla oynarken çok tatlı kerata :D