PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türde Kararsızlık

cagatayozata
18.09.10, 02:20 PM
Merhaba,

Başından beri guinea pig hamster felan diye bir kararsızlık içindeydim. Sonunda hamstera kesinlikle karar verdim. Suriye alcaktım bugün. Fakat birkaç besleyen arkadaşa sordum ille gonzales al diyorlar. Daha hareketli olur diyorlar. Benim kafam gene karıştı. Sonradan bir hamster daha alırsam suriye 2 sini bir besleyemem diye biraz düşüncemde oldu. Gonzaleste hoşuma gidiyor ama eğitilmesi zormuş sanırım eli hep ısırmış?

Hmstr
18.09.10, 02:22 PM
o hasmterın huyuna bağlın ama genelde daha huysuz oluyor sıpalar.eline almak istiyosan suriye al.artılıcak kadar hareketsiz deiller.onlarda çok koşar,hareket eder.ama daha uysallardır

cagatayozata
18.09.10, 03:09 PM
karbeyaz hiç eline aldırıyor mu?

-ErgünCan-
18.09.10, 05:00 PM
Suriye hamsteri daha uysaldır insana karşı .Gonzales daha hareketlidir .2 tane gonzales alsan hamile kalacak al başına belaa .Suriye alsan oda aynı şekilde .Dişi dişi bakacaksan al gonzales .Al izle .Alıştırması daha zor .Onlar ısırırlar .Tabi karakterlede alakalı ama . Suriye al tek bak çiftleşme derdide olmasın ama ben hareketli istiyorum diosan al gonzales.Pakize Adlı dişi suriyem var .1 kere ısırdı .İlk geldiği gün şu anda kucağımda uyutabilecek durumdayım

skaterboy
21.09.10, 06:22 PM
nasıl konu açılıyor söylermisiniz:olütfen alay etmeyin

Yuded
21.09.10, 06:32 PM
Sol üst köşede "New Thread" yazan bir düğme var onu kullanabilirsiniz..