PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bu kafes iyimidir

Rinkhal
17.09.10, 05:07 AM
selam arkadaşlar suriye hamsterim var [Only Registered Users Can See Links] kafes yeter mi? resmi buraya düzgün koyamamış olabilirim aranızda yeniyim :)

yinede garanti olsun link:[Only Registered Users Can See Links]

ayrıca sormak istediğim bişey var bugün ilk defa odada serbest bıraktım bir sorun olmaz sanırım

Yuded
17.09.10, 10:33 AM
Kafesin'le ilgili net bir bilgim yok fakat odada serbest bırakırsan birşeyleri kemirebilir ;)

matum
17.09.10, 12:15 PM
kafesi 2. el alma taraftarıyım, hem daha ucuz oluyorlar hem de kafes üretimini azaltarak doğaya katkıda bulunabilirsin. Ankaradaki 2. el kafesleri Ankarada olduğum için fazlaca inceliyorum hatta gözüme 3 katlı 60 lira gibi bir fiyata satılan kafes ilişti ankardaki herkese öneriyorum. sen de şehrini söylersen senin için de bakabilirim.

-ErgünCan-
17.09.10, 04:31 PM
Eve top ile sal .Çok hızlılardır .Eee kafese gelince kafes güzel .Suriyede yaşar sanırım ama o sayaçlı o yüzden pahalı matum a katılıyorum .Aynı fiyata daha güzelini bulabilirsin

Rinkhal
17.09.10, 05:28 PM
Ben Antalya'da yaşıyorum ama internetten alışveriş yapamam sanırım..

matum
17.09.10, 06:25 PM
zaten lışverişini internetten yapmıyorsun, görüp beğenmeyi internetten yapıyorsun sonra gidip alıyorsun elden.

Hmstr
17.09.10, 06:49 PM
kafesin gonzalesler için yapıldığı belli.hem biraz dah gemde gördüğün üzere 2çarkı var.suriye 2li beslenmez bslense bile çok problem olmaz çark...ama güzel kafes :D

-ErgünCan-
17.09.10, 09:07 PM
Kafes güzelde .Yavruyken kullanırsın anca .Tek gonzales bakılabilir .Zaten sayaçlı yaw o yüzden öyledir o .Ammaa o hamster topu gibi çıkıyosa bilmiyorum .

Rinkhal
18.09.10, 02:11 AM
Yorumu şimdi okudum gittim çıkardım ama arada zaten delik var ordan çıkar dedim tam o sırada çarkı ortasından çıkarmayı buldum ikisinide çıkardım ortasından, iki çarkın farklı parçalarını birleştirmeyi denedim ama yamuk yumuk oluyor vazgeçtim bende

Hmstr
18.09.10, 11:21 AM
varsa boru çıkarmana gerek yok....

skaterboy
26.09.10, 11:53 PM
konu dışında bişi sorcam benim hamsterımla ilgili birşey hamsterımın kafesinde çok acayip sümüğe benzeyen ama saydam tuhaf sıvılar buluyorum ama çiş deil çok değişik sulu bir yiyecekte vermedim ishal olma ihtimali yok denecek kadar az bu sabah o şeyi temizledim 30 dk fln sonra yine orda acaba neden korkmalımıyım

skaterboy
27.09.10, 06:20 PM
acaba sende fazladan bi kafes varmı çünkü hamsterımın kafesi yok ücret veremicem çünkü ailemin maddi durumu buna yetmiyor o yüzden hayır işi olarak yani benim hamster plastik market kasasında büyüdü:D

melisa_antony
27.09.10, 10:52 PM
kafes çoook güzel ama bence hamsterlara özel egzersiz topu alsan çok iyi olur

melisa_antony
27.09.10, 11:07 PM
o topa girmek için telleri kemiriyo

melisa_antony
27.09.10, 11:08 PM
evet yoksa ne yapcaktım bilemezdim

melisa_antony
27.09.10, 11:11 PM
tamam al