PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Pisiciğim Yılışık. :D

DişisLy
09-03-2010, 10:13 AM
Oğluşum Kolera 2 gün önce takmış peşine yavrusunu, getirmiş babamın dükkanın önüne. :D Yemeğini vermiş falan, ki normalde Duman'la bile paylaşmaz yemeğini. Babamda yemek vermiş, sevmiş falan ufaklığı. Oda alışmış. Dünde gelmiş. Sürekli giriyormuş iş yerine. :D ( İş yeri evin hemen altında ve zemin kat olduğu için. E kapıda açık olunca dalıyormuş içeri. :D ) Babam dedi al götür şunu eve ayak altında ezilcek gitmiyo dedi. :D Getirdim. Annemde kalsın artık geri götürme sokağa diyinceeee. . :D Bi güzel yıkadım. Bide karnını doyurdum. Bütün gece beraber mır mır uyuduk. :D

Bunlarda miniğin fotoğrafları ;
1781 1782 1783

DişisLy
09-03-2010, 11:31 AM
1787 1788 1789

Beatnik
09-03-2010, 12:28 PM
ismini neden yılışık koyduğunuz anlaşılıo :D:D:D kepçe kulaklı :D:D çok tatlı bişi hele uyuyuşuna hayran kaldım :)

DişisLy
09-03-2010, 12:30 PM
Adının hakkını veriyo arkadaş. :D Çok pis yılışıyo. :D

Beatnik
09-03-2010, 12:31 PM
Belli zaten resimlerden ve anlattıklarındanda :D:D ama öle olması onu dahada tatlı yapar sizi sevmiş demekki :)

DişisLy
09-03-2010, 12:38 PM
Bizde onu çok sevdik. Hihi. :p

-ErgünCan-
09-03-2010, 02:57 PM
Moralim bozuluyo bunları görünce :D bi kedi aldıramadım ya :D Hayırlı olsun .

DişisLy
09-03-2010, 09:37 PM
Moralim bozuluyo bunları görünce :D bi kedi aldıramadım ya :D Hayırlı olsun .

Teşekkürler. :) Umarım bir an önce seninde bir pisiciğin olur. :)

LeoArryn
09-03-2010, 11:27 PM
Haayırlı olsun , :)

benim kedim Artizde 2 gündür eve gelmiyo Bahcedeydi En son eve gelmeyince Her yeri aradım yoktu , Gelmesini bkliyorum hala , İns basına kötü birsey gelmemiştir ...

İns Gelir :'( :(

Karbeyaz
09-04-2010, 01:33 AM

benim kedim Artizde 2 gündür eve gelmiyo Bahcedeydi En son eve gelmeyince Her yeri aradım yoktu , Gelmesini bkliyorum hala , İns basına kötü birsey gelmemiştir ...

Sana geçmiş olsun...
Keske benimde Kedim oLsaydı:(

DişisLy
09-04-2010, 04:40 PM

Teşekkür ederim. :)

Kediniz içinde üzülmeyin. Kediler 6 gün açlığa dayanabiliyormuş. Bir arkadaşım öyle demişti kedim kaybolduğunda. Benim kedimde 11 gün sonra döndü. Biraz hırpalanmıştı ama şimdi eskisi gibi toparlandı. :)

Sana geçmiş olsun...
Keske benimde Kedim oLsaydı:(

Her eve bir kedi lazım. :) Umarım bir gün seninde bir pisiciğin olur. :)

Karbeyaz
09-04-2010, 06:05 PM
Doğum günüm 5 gün sonra..Doğumm günü hediyesi olarak kedi aldırmaya çalışıcam:D:D
Ama pek umut yok gibi...:)

DişisLy
09-04-2010, 08:00 PM
Doğum günüm 5 gün sonra..Doğumm günü hediyesi olarak kedi aldırmaya çalışıcam:D:D
Ama pek umut yok gibi...:)

Almayız, bakamayız sözleri ailelerin dilinde sadece. Gelince senden çok severler. :) Ailen sert çıkışları olan bi aile değilse al getir bi sorun etmezler. :) Şahsen ben 3'ünüde öyle getirdim. :D

Karbeyaz
09-04-2010, 09:21 PM
ya aslında daha öncede kedi beslemiştim ama bizimkilerin her mevsime bir bahanesi vardır..:D Kışın soğuktan donar ölür...Yazın terleyip koku yapar...:D Eğer hiç bulamazlarsa ''sen her gün okulda olcaksın sen yokken ben bakmam haberin olsun'' diorlar...:) Ama soal senin dediğini denicem..İns bi kedim olur...:)

DişisLy
09-04-2010, 11:22 PM
ya aslında daha öncede kedi beslemiştim ama bizimkilerin her mevsime bir bahanesi vardır..:D Kışın soğuktan donar ölür...Yazın terleyip koku yapar...:D Eğer hiç bulamazlarsa ''sen her gün okulda olcaksın sen yokken ben bakmam haberin olsun'' diorlar...:) Ama soal senin dediğini denicem..İns bi kedim olur...:)

Bence de dene. :D Denemekten zarar gelmez. :p

Karbeyaz
09-06-2010, 12:25 AM
aslında ben ilk hamsterim olan karbeyaz'ı senin dediğin gibi almıstım..:D
Alışmalarıda uzun sürmemisti :D

DişisLy
09-06-2010, 05:33 AM
aslında ben ilk hamsterim olan karbeyaz'ı senin dediğin gibi almıstım..:D
Alışmalarıda uzun sürmemisti :D

Ben her hayvanımı kendi kafama göre alıp geliyorum. :D Annem zaten seviyor hayvanları. Bakımlarıyla sen ilgileniceksen al gel istediğini diyor. :D Babam çok sorun ediyo, ama oda çok seviyo hayvanları. Şimdi 4 - 5 ay sonra yavru erkek Rottweiler'ım gelicek. :D Annemin haberi var, babamın haberi yok yine. :D

Annesi bu gelcek olan Rott'umun. :D
1823
Gerçi daha çiftleşicek, hamile kalıcak, doğurucakta, alıcam yavruyu. . :p

-ErgünCan-
09-06-2010, 04:30 PM
Çok şansılısın .:( 2 tane kafes var 1 i boş ona bile sorun çıkarıyolar :s :D

Karbeyaz
09-06-2010, 05:12 PM
Evet gerçekten şanslısın :)

DişisLy
09-06-2010, 07:33 PM
Çok şansılısın .:( 2 tane kafes var 1 i boş ona bile sorun çıkarıyolar :s :D

3 kafes var 2'si boş. :D Bi mubiş, bide iki Dwarf Hamster alıcam. :D Bide su kaplumbağası alcam. :D Bu aralar bişey demiyolar, her dediğimi yapıyolar. :D

Evet gerçekten şanslısın :)

Ben öyle görmüyorum yav kendimi. :D Hergün laf yiyorum. Hayvan alıp geliyosun ev kokuyo diyolar. :D

Karbeyaz
09-06-2010, 08:54 PM
Nasıl yani kendini şanslı görmüyor musun ..?:eek::eek:
Yav bende sendeki şans olsa ev hayvanat bahçesi olmuştu....:p
Aslında seninkide pek farklı deil ya..:D

DişisLy
09-06-2010, 09:11 PM
Nasıl yani kendini şanslı görmüyor musun ..?:eek::eek:
Yav bende sendeki şans olsa ev hayvanat bahçesi olmuştu....:p
Aslında seninkide pek farklı deil ya..:D

Yav köpek konusunda çok sorun çıkarıyo babam. :( Bi tane öküz gibi bi Wire Fox Terrier kırması oğlum vardı. Almış götürmüş benim haberim olmadan. Nerde bilmiyorum, söylemiyoda. Komut dinlemiyo, çok yılışık diye götürmüş. :S Kızgınlığım geçmedi daha babama karşı. :(

Karbeyaz
09-06-2010, 09:19 PM
Yav köpek konusunda çok sorun çıkarıyo babam. :( Bi tane öküz gibi bi Wire Fox Terrier kırması oğlum vardı. Almış götürmüş benim haberim olmadan. Nerde bilmiyorum, söylemiyoda. Komut dinlemiyo, çok yılışık diye götürmüş. :S Kızgınlığım geçmedi daha babama karşı. :(
:D öküz gibi demek biraz kırıcı olmuyor mu :D

Karbeyaz
09-06-2010, 09:21 PM
Bir şey sormak istiyorum bahçeniz büyük mü küçük mü ?
(bir sebebi yok merak:D)

-ErgünCan-
09-06-2010, 09:32 PM
Evet ..Çok şanslısın bence.Nyse babama ders oldu evde tek kaldılar pakize de kafsten kaçmış .Babam ilk seferde korkmuş gelmiş babamın yanına kadar koltuğa kalkmış havaya eller havada bakmış giderken yakalamış babam ehehe :D tutmuş :D Neyse balkon kapanacakmış orayı ele geçiricem :D

Karbeyaz
09-06-2010, 09:39 PM
hehe:D onun için biraz aksiyon olmuş :D

-ErgünCan-
09-06-2010, 09:40 PM
Evet :D neyse 2 li muhabbete döndü ben konu açayım :D

DişisLy
09-06-2010, 10:00 PM
:D öküz gibi demek biraz kırıcı olmuyor mu :D

Ama öküz gibiydi. :D İnanmıyosan bak fotolara. :p

1826 1827

Bir şey sormak istiyorum bahçeniz büyük mü küçük mü ?
(bir sebebi yok merak:D)

Büyük. :D

Evet ..Çok şanslısın bence.Nyse babama ders oldu evde tek kaldılar pakize de kafsten kaçmış .Babam ilk seferde korkmuş gelmiş babamın yanına kadar koltuğa kalkmış havaya eller havada bakmış giderken yakalamış babam ehehe :D tutmuş :D Neyse balkon kapanacakmış orayı ele geçiricem :D

İyi senin baban tutabilmiş. :D Benim babam, hamsterıma alışana kadar 2 sene geçti. :D Daha da tedirgin tutar hayvanı. :D Bu arada kapalı balkon gibisi yok. :D Bizim 2 balkonda kapalı. :D İkisinide ele geçirdim. :p

Karbeyaz
09-06-2010, 10:04 PM
Bizim hiç bahçemiz yok belkide bu yüzden kedi köpek - besliyemiyorum dur ..:(

Karbeyaz
09-06-2010, 10:07 PM
Köpeğin gerçekten öküz gibiymiş:DAma bu tatlı olduğu gerçeğini değiştirmiyor:D
Bu arada 1. resimde yüzlerin kapatılmasınada koptum...:D haha

DişisLy
09-06-2010, 10:37 PM
Bizim hiç bahçemiz yok belkide bu yüzden kedi köpek - besliyemiyorum dur ..:(

Kediler evde benim ama köpek gelirse ilk 3-4 aydan sonra bahçeye inicek. :D

Köpeğin gerçekten öküz gibiymiş:DAma bu tatlı olduğu gerçeğini değiştirmiyor:D
Bu arada 1. resimde yüzlerin kapatılmasınada koptum...:D haha

Tabiki öküz gibi olması onun minik bir şaklaban olduğu gerçeğini değiştirmiyorDU. . :(

Surat şekillerimiz çok gariptide ondan sansürledim. :p

Karbeyaz
09-07-2010, 01:43 AM
:D hehe :D surat şekillerinizi merak ettim şimdi bak... :D

DişisLy
09-07-2010, 03:15 PM
:D hehe :D surat şekillerinizi merak ettim şimdi bak... :D

Çok çok garipti boşver. :))

Karbeyaz
09-07-2010, 04:43 PM
ii sen bilirsin :D