PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bunun nedeni ne?

kaanka
10.07.09, 03:51 PM
Arkadaşlar hades(siyah olmasından dolayı:)) sulukunu kemiriyor ama diş kaşımak için deil suluğundaki suyu dökmek için heralde.Çünkü bir tane daha suluğu var onu takıyorum yanından beri geçmiyor.Ama su dolu olana tüm işkenceleri çektiriyor.Nedeni ne?

hamsteradmin
10.07.09, 04:05 PM
Suluktan su içmeye çalışıyor.

kaanka
10.07.09, 08:08 PM
Ama suyu diliyle ittirince içiyor1 yaşına yaklaştı.1 aylıkken almıştım güzel içiyordu.Yaz gelince yapmaya başladı.Serinlemek içi mi anlamadım

hamsteradmin
10.07.09, 08:18 PM
Daha fazla içme isteğiyle dişliyor olabilir, dişledikçe akıtmayı başarıyordur. Başka bir sebebi var gibi gelmiyor bana ama gözlemlemek lazım tabi.

İsmail
13.07.09, 07:15 PM
benim ismailde de vardı aynı sorun, bendeki suluk kafesin dışında duruyor, tellerden içeri giriyor pipet gibi olan kısmı, inanırmısın ellerini kafesten dışarı çıkıp sarılıyordu o suluğa içeri asılıyodu, dedim bu hayvan iyki çarkta çurkta dönüp egsersiz yapmıyor, yoksa süpermen gibi eğecek teli açacak iki yana çıkacak sonra, o suluğu da hayvan gibi ısırıyordu hayvan, hatta bu suluğun pipete kapak gibi çevirerek bağlandığı yer varya, ısıra ısıra orayı kırmış suluğu kullanılamaz hale getirmişti, sonra bikaç gün su kapağına su koyarak içirdim suyunu, 1 hafta sonrada yeni suluk aldım öyle şeyler yapmaz oldu.... demem o ki, normaldir arkadaşım :D

uğur11
16.07.09, 04:45 PM
serinlemek için olabilir