PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Balkon eğlencesi

...:::ÇıTıR:::...
18.07.10, 07:35 PM
Arkadaşlar ben artık her gün akşam Çıtır uyanınca onu balkona salıyorum biz de balkonda oturuyoruz zaten üstümüze falan tırmanıp bizimle oynuyo ailecek :D Sizde hamsterinizi akşamları balkona salabilirsiniz havalar iyice ısındığına göre rüzgar olmazsa sorun olmaz yalnız balkondaki su gideri deliğini bir bez vb. bişeylerle kapatmayı unutmayın bide balkona kilim serin :D İnanın çok eğleniyolar :D

GuppyKeeper
18.07.10, 07:55 PM
Ben dün Fatoşumu salona saldım nasıl dolaşıyor bir görseniz bana gellei 3 gün oldu.Sonra kapının altından yatak odasına girdi komodinli aynalar oluyor ya onun altına girdi ama bitanem 2 dk sonra çıktı gerçekten çok tatlı.Maaşallah beni bir kere bile ısırmadı.Sonra leğene koydum tırmanmaya çalışıyor tırmanamıyor.Kolumu uzatıyorum koluma tırmanıyor omzuma geliyor.Hatta dün babamın içine girdi afacan zor çıkardık. :)

18.07.10, 07:58 PM
:D Maaşallah ne güzel çok çabuk alışmış inşallah hep böyle devam eder bizimkide babamın tişörtünün içine atlamayı çok seviyo hep öyle oyun oynar babamla :D

LeoArryn
18.07.10, 08:00 PM
:) Güzel eğlenmişsiniz 2nizde :)

GuppyKeeper
18.07.10, 09:37 PM
:) Ama çok uyuyor :( saat akşam 9 gibi uyanıyor.

18.07.10, 11:43 PM
yooo çok uyumuyo normal ÇıTıR 10 gbi uyanıyo seninkide normal (:

Beatnik
19.07.10, 12:44 AM
benim hamiş 7-8 gibi uyanıo :D:D:D

havalar sıcak olduğu için bende sık sık onu balkona çıkarmaya çalışıorum bu hoşuna gidio hatta birden hızlanıo hareketleri :D

19.07.10, 01:49 AM
Evet günler uzadığı için normal uyanma saatlerine göre daha erken uyanıyolar ÇıTıR normalde 11 gibi uyanırdı 3 gibi falan uyurdu şidi 10 da uyanıyo :D

Beatnik
19.07.10, 02:07 AM
Bizimki hamster topunun kapağını açmış nası becerdiyse ortada yoktu yeminin kapağını açtım odada biraz dolaştım 2 dk sora koklanarak çıktı obur şey :D:D:D

19.07.10, 02:51 AM
Sadece görüntü olarak değil huy olarak da çok benziyolar ÇıTıR la :D:D

LeoArryn
19.07.10, 04:41 AM
Yaramaz Şeyler :D

By_Mentor
19.07.10, 08:06 PM
Ben dün Fatoşumu salona saldım nasıl dolaşıyor bir görseniz bana gellei 3 gün oldu.Sonra kapının altından yatak odasına girdi komodinli aynalar oluyor ya onun altına girdi ama bitanem 2 dk sonra çıktı gerçekten çok tatlı.Maaşallah beni bir kere bile ısırmadı.Sonra leğene koydum tırmanmaya çalışıyor tırmanamıyor.Kolumu uzatıyorum koluma tırmanıyor omzuma geliyor.Hatta dün babamın içine girdi afacan zor çıkardık. :)

Türü nedir ?
Hiç ısırmadı olayından dolayı merak ettim =)

Beatnik
19.07.10, 08:32 PM
Ben cevap veriim arkadaş suriye hamsterı almıştı :)

Beatnik
19.07.10, 08:32 PM
Sadece görüntü olarak değil huy olarak da çok benziyolar ÇıTıR la :D:D

:D:D:D erkekmi seninkide :D

19.07.10, 09:18 PM
Evet erkek o benim minik oğluşum :D

By_Mentor
19.07.10, 09:32 PM
Hmm demek suriye bende gonzi düşünüyorum ama onlar daha bir ısırıyorlarmış heralde =)

19.07.10, 09:55 PM
Evet genellikle öyle olur ama sen onu çok sever ona çok ilgi gösterirsen o da seni çok sever sana alışır bu yüzden belki de hiç ısırmaz :D

GuppyKeeper
19.07.10, 10:42 PM
Aynen syrian türü tavsiye edewrim bide küçük birşeyde deil aldığımda 12 cmdi hala öyle zatende.Çok şirin bişi. :)

By_Mentor
19.07.10, 11:09 PM
Aynen syrian türü tavsiye edewrim bide küçük birşeyde deil aldığımda 12 cmdi hala öyle zatende.Çok şirin bişi. :)

Sorunumda tam burda işte ben küçük ve hareketli olmasını istiyorum..
Suriye'ler hem büyük hemde Gonzi'Lere göre daha sakin

Beatnik
20.07.10, 12:24 PM
Sorunumda tam burda işte ben küçük ve hareketli olmasını istiyorum..
Suriye'ler hem büyük hemde Gonzi'Lere göre daha sakin

O zaman gonzales alabilirsin ama petshoptan almanı önermem ordakiler daha saldırgan oluo burda yavrularından satan arkadaşlar oluo onlardan almanı öneririm onlar insana alışkın oluo genelde..Petshoptanda alırsan yine kendine alıştırabilirsn tabi ama biraz zamanını alabilir sadece :)