PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ???

buraq
07-08-2009, 01:55 AM
ben kuş almayı düşünüyorm ve saglam bir üretici buldum yeni yawruları var elinde sağlıklı ve güzel ancak 1 ay boyunca önce antalya sonra karadeniz olmak üzre şehir dışında olacağımdan arada kaldım...

kuşu alsam telef olur mu diye bir soruyum dedim ?

birde bu gezi sırasında hamsterımı babannemler dışında verebilceiiim bi yer yok ancak onlar fare gözüyle bakıyor korkuorm ewe geldiiimde çöpe atmalarından yada tiksinip besleyemeyip ölmesinden onu yanıma alsam mı sizce ?

şimdiden yorumlar için tşk...

Olympos
07-08-2009, 01:35 PM
ben kuş almayı düşünüyorm ve saglam bir üretici buldum yeni yawruları var elinde sağlıklı ve güzel ancak 1 ay boyunca önce antalya sonra karadeniz olmak üzre şehir dışında olacağımdan arada kaldım...

kuşu alsam telef olur mu diye bir soruyum dedim ?

birde bu gezi sırasında hamsterımı babannemler dışında verebilceiiim bi yer yok ancak onlar fare gözüyle bakıyor korkuorm ewe geldiiimde çöpe atmalarından yada tiksinip besleyemeyip ölmesinden onu yanıma alsam mı sizce ?

şimdiden yorumlar için tşk...

SLmlar.Hemen Yardımcı Olmaya Calısacağım Size Elimden Geldiğince Kuş almayı düşünüyormussunuz çok güzel bende kuşları severim ama tatil sorununuz var sanırım benim düşüncem kuşun sağlığı açısından tatilden döndükten sonra al belki tatiliniz uzayabilir ve kuş dahada büyücektir mesela 2 2,5 aylık olucaktır o zaman almak istemiceksinizdir belki ama baska üreticide bulabilirsiniz kolaylıkla eğer kuşu alıp tatile çıkarsanız yollarda telef olabilir hayvan onun için tavsiye etmiorum.
Gelelim diğer sorunuza babaannenize bırakacakmışsınız eğer öyle düsünüorsanız bu çok kötü bir durum gercekten cünkü bu durum hamsterınızın ölmenize ve sizinde çok üzülmenize neden olabilir bu durumda ne yapabilirim ? diye sorarsanız ben size güvenilir bir komşunuza yada güvenilir bir arkadasınıza vermenizi tavsiye ederim.Böylece hem hamsterınız hemde siz mutlu olabilirsiniz.Elimden geldiğince yardımı olmaya calıstım umarım yardımcı olabilmisimdir.
Saygılar+Sevgiler
Bilgi Paylaşıldıkça Güzeldir.

buraq
07-08-2009, 02:43 PM
ilginiz için teşekkürler...

malesef çok nadir geldiğim bir şehirde bu yazı geçirmek zorundayım o yüzden burada arkadaşım yok yani var ama hamsterı fare olarak gören gerici bir toplumdayım =/

en son çare halamları deneyeceğim o da olmadı yanımda götürmeyi düşünüyorm...

hamsteradmin
07-08-2009, 04:37 PM
Bence kuş almayı erteleyip hamsterını yanında götürebilirsin, güneşte ve sıcakta bırakmadığın sürece ve çok sarsılmadıkça sorun çıkmaz. :)